Wpis z mikrobloga

nie to miałem na myśli, fakt, postawiłem bardzo odważną tezę. Nie mam statystyk, jak ta majętność się rozkłada na obywatelach Ukrainy. No, ale z racjonalnego punktu widzenia, to sama biedota jednak tu nie przyjechała.


@PanRam: true. Ważne też też aby przez to że jakiś procent bogatych ukraińców przyjechał, to nie przestawać z tego powodu pomagać tym biedniejszym ukraińcom. Bo zazwyczaj widzimy taką narracje
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: no tak, bo jak ktoś ma pieniądze to ma uciekać z jedną parą gaci i bochenkiem chleba a resztę zostawić. Ewentualnie prawo do ucieczki mają tylko biedni xD. Czy wy jesteście jacyś nienormalni xD? Durny tekst "a ty płać robaku za bilety" też bardzo adekwatny w stosunku do zdjęcia. Z pewnością z tego korzysta. Najwyżej dobry napiwek w restauracji zostawi a nie będzie jeździć PKP po Polsce.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: powinien być przykaz taki że na wschód od Bugu mają być tylko 40 letnie łady żigule, nie licząc ruskiej mafii, ona może mieć spoko auta. Dzięki temu p0lak-robak nie będzie czuł kompleksów i będzie mógł mówić że jest lepszy, bo ma aż 20 letniego passata premium 180 tys. km na liczniku po Niemcu.
  • Odpowiedz