Wpis z mikrobloga

W Poniedziałek jadę na badania do pracy. Jak zrobię pracodawca mi powiedział że mnie zatrudni na 100%. Jako Kierowca. Aktualnie mam gorączkę mam nadzieję że się wykuruje do Poniedziałku. Ellie trzyma za mnie kciuki. Jeżeli mnie jakimś cudem nie przyjmie to nie wiem co dalej ze mną będzie Ciekawe kiedy media będą trąbić o grzybie Candida auris. Podobno ponad 60% śmiertelności. Czekam też na wirus Zombie. Są filmiki na tiktoku ale to zapewne fake. Jeżeli to jest prawda to znowu Simpsonowie przewidzieli przyszłość. Gdzie dziennikarz zjadł zarażone mięso i zamienił się w Zombie. Jak media zaczną o tym trąbić to wiara znowu będzie się bała wychodzić z Domu. Jest Teoria spiskowa że do 2025 roku będzie kolejna pandemia i mi się wydaję że to będzie ten grzyb i wirus Zombie. Razem z Ellie nie zamierzamy panikować i normalnie żyć tak jak żyliśmy i żaden Klaus Schwab nie będzie nam psuł życia. A potem będzie Szury miały rację z tym grzybem i wirusem Śmiechu WARTE! #przegryw #neet #candidaauris #wiruszombie #zombie #nwo #przemyslenia #oswiadczenie
Pobierz Napalone_Okno - W Poniedziałek jadę na badania do pracy. Jak zrobię pracodawca mi pow...
źródło: 10a4c4a8eb674631e1e137ef58f6937a
  • 7