Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: nikt nie wie. Gdybym w grudniu wiedział że dogecoin jako żart osiągnie takie rozmiary, to wziąłbym kredyt, kupił wszystkie 280x 290x jakie się da, sprzedał za 233sat, po spadku do 25sat kupił wszystkie istniejące dogecoiny na któe mnei byłoby stać, potem przy 270sat sprzedałbym znowu.
@DADIKUL: Ja osobiście ciągle się łudzę, że skoro Vern kopał to specjalnie nie było pompy żeby ludzie się wysprzedali, bo jeżeli wziął się za kopanie to chce na tym sporo zarobić, a zarobi więcej jak dużo skupi dodatkowo po taniości, jest tanio, coraz taniej, ludzie tracą wiarę, a tu nagle Vern zza krzaka jak nie przypompi... marzenia ;)
@DADIKUL: Jeżeli Cię ciśnie to sprzedaj, ale to może być duży błąd. Tzn. ja ciągle mówię o Cash. Meow nie mam i mnie nie interesują, tak samo jak Verna, ja ciągle o tym Vernie xD
@ObZen: A co myślicie o tej ścianie sell 9btc ustawionej na 47500 na cashu? Wczoraj wisiało tyle samo na buy na 46500 i ktoś to teraz przeniósł na sell. Raczej nikt nie jest taki głupi, żeby w ten sposób próbować sprzedać, czyli celowo zbija cenę. Poza tym na sell jest na samym początku jakieś 0.2 Cash, które zawsze przeskakuje na początek. Jakbyś ceny nie ustawił to cię ten ułamek przebija.
@XpedobearX: Majestatycznie jak Jezus pytany przez Piłata czy jest synem Boga odpowiedział na Bitcointalku na pytanie czy kopie "I am" tyle mógł powiedzieć, a po co kłamać? Jak już kłamać to by napisał kilka zdań, że moneta dobra i kupować itd. A może doszukuję się niepotrzebnie jakiejś głębi w tych 2 słowach. Czas pokarze.
@DADIKUL: Ja też jestem póki co w plecy, ale Cash jakoś tak do mnie przemawia, że nie chcę się go pozbywać. Jak jakaś inwestycja jest nietrafiona to się mówi, że jest długoterminowa ;) myślę jednak, że Cash będzie swoje wart. Prędzej czy później. @XpedobearX No cóż... celowe zbijanie ceny, ma coś na celu ;) a co o tym sądzę? Mnie nie pytajcie jestem tylko troszkę lepiej oczytanym Januszem, ale przynajmniej o
@DADIKUL: @zwirz: @ObZen: @XpedobearX: @XpedobearX: Żeby cash mógł iść do góry to najpierw grubasy muszą go sobie kupić za bezcen przecież na tych śmiesznych giełdach co był wcześniej żadnego obrotu nie było nie wiem jak wy ale ja jestem zdania że jeszcze nieźle skoczy poza tym gość który kopał z mocą 62 Mh wcześniej (być może to Vern) kopie nadal chociaż przy tej cenie to średnio opłacalne