Wpis z mikrobloga

Dokończenie historii z tego wpisu i tego sprzed dwóch dni, bo choćby @payner zainteresował się zakończeniem. Nie będzie jednak zbyt efektownie, bo... wszystko skończyło się dobrze.

Przekimaliśmy na działeczce w domku takim letnim (idealnym na imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a potem udało nam się załatwić transport rano do #pracbaza dzięki uprzejmości znajomego z firmy, który w swej wspaniałomyślności wpadł po nas, nadrabiając ok. 20-30 km drogi. Dotarliśmy więc na czas i z robotą nikt nie musiał się żegnać.

W tym samym czasie, gdzieś w Warszawie, szef odnalazł zapasowy kluczyk do Nexii i wczoraj wieczorem z nim przyjechał. Z tego co wiem, to samochód działa (nie widziałem na żywo, bo mamy takie cykle pracy, że w środę popołudniu zaczynałem weekend i wybyłem do Krakowa).

Podziękowania dla @Kacpoo i @MasterSoundBlaster, którzy wydatnie (pierwszy złotą radą, drugi wykorzystaniem swojej atencji) chcieli pomóc w naszej niedoli. Firma @idol89 postanowiła ufundować każdemu z Was po browarze (nie będzie to Harnaś). Proszę się zgłosić w przypadku zainteresowania. : )

#samochody #kluczyk #niezdary #podziekowania #piwo

A tak w ogóle, korzystając z okazji i zwracając się do mirasów spod tagu #krakowpiwo - może jakieś #krakowpiwo? Proponuję piątek, ewentualnie dzisiaj. Niestety, sobota i niedziela mi nie leżą.