Wpis z mikrobloga

@przegryw162cm: Średnia dla wszystkich mężczyzn i to pewnie jeszcze sprzed kilku lat przecież nie ma znaczenia. Staruchy i tak są poza rynkiem seksualnym (zresztą tak jak ja i reszta przegrywów)
@JoeGlodomor @Nakrecany_samotny_spacer Wy tak na poważnie? Nie korzystałem z tego i nie mam zamiaru. No ja #!$%@?ę, czasami nie mogę wytrzymać jak czytam czy widzę, jak wszyscy przeżywają długość przyrodzenia. I nie, nie mam 24 cm, w sumie nawet nie wiem ile mam, bo mam to gdzieś. Ale za to kiedy zabieram się do roboty, to zanim zakiszę ogóra, to najpierw zajmuję się różową. Masaż, gra wstępna, odpowiedni klimat, zwinne palce i
@Nakrecany_samotny_spacer:
Ja posiadam i to pewnie zależy też od kobiety, ale nie narzekam na odczucia, kiedy założę taką przedłużkę. Ogólnie wiadomo, że nie czujesz tego naturalnego ciepła i wilgoci, zwłaszcza że normalnie z partnerką nie używamy prezerwatyw, ale naprawdę można w tym śmiało uprawiać seks, przynajmniej ja nie mam problemu żeby w tym dojść, natomiast okazuje się, że moja kobieta nie lubi takiego dużego i woli uprawiać seks bez tej nakładki,
@kinasato: Kiedy Wy zrozumiecie że jest tak:
20 procent mężczyzn w Polsce ma penisa we wzwodzie o długości 14-15,5 - 14,7 cm,
16 procent to posiadacze penisów dużych (17-18,4 cm),
18 procent panów ma penisy penis średnio duży (15,5-16,9 cm) ,
18 procent panów ma penisy średnio małe (12,5-13,9 cm),
6 procent ma penisy bardzo małe (poniżej 10,9 cm),
6 procent ma penisy bardzo duże (ponad 18,5 cm).

I to nie