Wpis z mikrobloga

Wielu "poczciwych" wykopków tu ostatnio zauważyło, że nasi sąsiedzi z #ukraina przyjechali do nas wypasionymi furami. Byłem sceptycznie nastawiony do ich wpisów dopóki sam nie przekonałem się na własne oczy. Człowiek męczy się w jakimś Mercedesie S klasy a tu proszę. Ja nie mówię, żeby im nie pomagać, ale róbmy to z głową. #heheszki
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smarek37 - Wielu "poczciwych" wykopków tu ostatnio zauważyło, że nasi sąsiedzi z #ukr...

źródło: IMG_20230403_115905

Pobierz
  • 60
@noopek2: wiesz jeszcze mi nikt nie zabrał bo muszę pilnować stanu technicznego. Taniej by mi było kupić sobie takiego chrupka i sobie jeździć. Niestety nie dla Polaka takie oszczędności. Za mandaty bym się nie wypłacił jeżdżąc takim czymś niestety.

Jeszcze trochę to nawet diesla nie będzie wolno bo lewackie urojenia i ekoterroryzm. Widać nie wszystkich będzie to dotyczyć jednak
@Smarek37: z Ukrainą jest taki problem, że tam jest mało aut średniej klasy tak jak to miejsce u nas. Są albo stare posowieckie trupy albo nowe wypasione fury marek premium. U nas na ulicach dominują Skody, Ople, VW, Kie, Toyoty, Hyundaie. Na Ukrainie aut takich marek jest dużo mniej.
@Aquamen a kto ci go zezlomuje, jak właściciel często został tam, czasem już nawet nie żyje. Ludzie jechali nie tylko swoimi samochodami, ale też sąsiadów, znajomych, dalszej rodziny
Te samochody zwykle stoją nie ruszone od miesięcy