Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazlewactwa #mentzen
Konfa kolo 10% w sondazach i juz szczekacze odpalone. Pisowcy wrzucaja jakies tweety o pieniadzach, ktore konfa chce zabrac ludziom przez zabranie 500+, peowce szczekaja, ze beda nas wyprowadzac z Unii, a karawana jedzie dalej.

Piekna sprawa sluchac tych wszystkich licytacji socjalnych, a potem w kontrze do tego Mentzena, ktory mowi, ze nie chce zadnej waloryzacji 500+, nie chce kredytow 2% i 0% i innych papierkow na zeroemisyjnosc domow. Piekny bol dupska ze strony PoPisu, jak to moze tak byc, ze konfa mowi, ze nie bedzie socjalow i ma 10%, ludzie budzcie sie! My wam chcemy dac, a oni wam nic nie daja, glosujcie na nas! xD #polityka
  • 159
@NoJakNieJakTak znowu ten szczekacz xd Musisz zrozumieć, że jeśli sondaże dla konfederacja to 10 procent to w rzeczywistości jest to dużo dużo wiecej, po prostu pogódź się z tym, że ludzie mają dość komunizmu i socjalizmu w wydaniu pisu i po. Dodam tylko ze pis nie jest partią prawicową, oraz to, że komunizm i socjalizm zawsze kończył się głodem, nie było innego przypadku. Głosuje na konfederacje ;p
Każdy wolałby niższe podatki niż nawet dostawać te 500+.


@kopek: ja też wolałbym niższe podatki zamiast świadczenia socjalnego 500+ (szczególnie, że nie mam i nie zamierzam mieć dzieci), ale polecam wywiad u rymanowskiego, dowiesz się, że jedyny podatek jaki konfa chce zlikwidować/obniżyć to podatek belki, a 500+ wcale nie chce zlikwidować
@93michu93: po prostu normalni ludzie boją (i słusznie) rządów faszystów i fanatyków religijnych, a tak należy opisać Konfederację. I mówię to jako były fan Korwina, który swego czasu codziennie spamował internet o tym jak to wszystko jest socjalizmem i tylko krul może dać nam wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najśmieszniejsze jest mówienie o płatnych trollach i propagandzistach (No i oczywiście lewactwo! Wiadomo że każdy kto nie
@93michu93:
Widzę, że mamy tu znawcę od programu konfy. Konfa chce zlikwidować ZUS, co zamieszanie zrobić z obecnymi emerytami? Skąd weźmiecie kasę na ich emerytury? Przypomnę, tylko że wydatki na emerytury to największy wydatek finansów publicznych.
w jaki sposób UE traktuje Polskę nienormalnie?


@bacaa90: jakies papiery na zeroemisyjnosc budynkow, zakaz nowych aut spalinowych do 2035 roku to pierwsze z brzegu ale moznaby wyliczac i wyliczac. Unia miala gwarantowac swobodny przeplyw towarow i ulatwienia gospodarcze, a zabrali sie za rzeczy, ktorych nie powinni dotykac.
@93michu93 mamy wolność słowa i każdy może głosować na kogo chce. może również nie pójść na wybory lub oddać nieważny głos. Ekonomicznie Konfa miałaby u mnie głosy w ciemno do końca życia. Niestety światopoglądowo oraz w narracji jaka głoszą w kontekście Ukrainy mają u mnie dożywotniego bana. Wyjście z Unii, NATO i ograniczenie demokracji która się tak brzydzą są dla mnie nie do przyjęcia.

To krok od zamordyzmu, którego wersję light mamy
Ja się pytam czy w naszym kraju jest jedna normalna partia, która będzie działać w interesie swoich obywateli.
Bo gdyby dzisiaj były wybory, to autentycznie stałbym nad kartą z długopisem w ręku i wybierał między tymi, których nie lubię bardziej lub mniej.
@93michu93: Chłopie ile ty masz lat 13?
Przecież Memcen = populizm - to taki synek Korwina co to zamordyzm chce wprowadzać (swoją drogą ciekawe kto go tak skrzywdził, że taki młody typ ma tak sprany łeb- pewnie go lali rodzice cały czas, tak jak i on popiera taki chów dzieci). Dalej się nabierasz na "niski podatki" a przecież KONFA to V kolumna Putina - chociaż Brauna i Korwina zamknęli w szafie.
@93michu93: mam nadzieje, że ludzie zmęczeni układem pomagdalenkowym, badną czworga i popisem, ci ludzie, którzy nigdy nie głosowali, wreszcie się #!$%@?ą i pójdą głosować, na Konfę albo na coś innego co nie należy do tego układu. Trzeba to gówno pogonić wreszcie, od 30 lat niszczą ten piękny kraj.