Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazlewactwa #mentzen
Konfa kolo 10% w sondazach i juz szczekacze odpalone. Pisowcy wrzucaja jakies tweety o pieniadzach, ktore konfa chce zabrac ludziom przez zabranie 500+, peowce szczekaja, ze beda nas wyprowadzac z Unii, a karawana jedzie dalej.

Piekna sprawa sluchac tych wszystkich licytacji socjalnych, a potem w kontrze do tego Mentzena, ktory mowi, ze nie chce zadnej waloryzacji 500+, nie chce kredytow 2% i 0% i innych papierkow na zeroemisyjnosc domow. Piekny bol dupska ze strony PoPisu, jak to moze tak byc, ze konfa mowi, ze nie bedzie socjalow i ma 10%, ludzie budzcie sie! My wam chcemy dac, a oni wam nic nie daja, glosujcie na nas! xD #polityka
  • 159
@wojtas_mks: Twierdze, że to była wyjątkowa sytuacja epidemiczna i te działania były uzasadnione troską o zdrowie obywateli i wydolność służby zdrowia. Mechanizm tych obostrzeń można porównać do mechanizmu wprowadzania obostrzeń dla nietrzeźwych w kwestii prowadzenia pojazdów.
Tymczasem zamordysci z Konfederacji chcą przesladować mniejszości z czystej nienawiści i subiektywnego widzimisię zwanego katolicyzmem. Mechanizm tych obostrzeń jest po prostu obrzydliwy i sprowadza się do tego, ze Konfiarze to zamordyści i chcą wszystkich zmusić,
Twierdze, że to była wyjątkowa sytuacja epidemiczna i te działania były uzasadnione troską o zdrowie obywateli i wydolność służby zdrowia.


@Tymajster: Już wiemy, że to nie było niczym uzasadnione.

Ale rób fikołki w obronie faszyzmu wprowadzanego przez wszystkich poza Konfą. Zapowiadając, że oni też wprowadzą lockdown jak będą mogli xDDD
@wojtas_mks: Nie jestem obrońcą faszyzmu. Wyjaśniłem ci na czym polega ta zasadnicza różnica. Nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości, bo jesteś za mało inteligentny i nabierasz się na hasełka tych populistów z Konfederacji.
@Deska_o0:

Demokrata drętwieje z przerażenia, gdy dowiaduje się o niezwykłej koalicji, która mu zagraża

Aby rozpętać szatańską pychę demokraty wystarczy przez nieuwagę nadepnąć mu na odcisk.


wiem, że tego nie przeczytasz bo ci się nie będzie chciało a nawet jak przeczytasz to nie zrozumiesz bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem

po pierwsze grzeczniej polaku pseudodemokrato bo gadasz z przedstawicielem mniejszości narodowej w polsce a jak wiemy (reszta świata>gówno>polacy) , po drugie
po pierwsze grzeczniej polaku pseudodemokrato bo gadasz z przedstawicielem mniejszości narodowej w polsce a jak wiemy (reszta świata>gówno>polacy)


@zalogowany_user: tylko w twojej niezbyt rozgarniętej główce, do tego nie mieszkam w Polsce więc gówno będę traktował jak gówno

po drugie skąd ty wiesz na kogo oddam głos, to ty insynuujesz, na kogo oddam głos w nadchodzących wyborach


@zalogowany_user: znowu przedkładasz własne urojenia nad rzeczywistość i starasz się przedstawić ją jako fakty,
ty masz chorobę na punkcie konfederacji i mentzena, ja w ogóle nic o nich nie mówiłem w tej "dyskusji" i nie obchodzą mnie oni a ty zacząłeś o nich pisać, coś jak piSSowcy mają na punkcji Pana Donalda Tuska, wciskają jego wątek gdzie się tylko da


@zalogowany_user: mam chorobę psychiczną ponieważ pisze o temacie wątku w którym się udzielasz. Zastanów się czy nie zgłosić się do specjalisty ponieważ brak kontaktu z
@NoJakNieJakTak: 30 rządów i kraj obsrany, bo brak armii z prawdziwego zdarzenia, wariant upodlenia kraju za obietnice bezpieczeństwa, zerowa polityka zagraniczna, konflikt ze wszystkimi sąsiadami, zabetonowana scena polityczna pomiędzy dwie partie wachadłowo rozkradajacymi i drenujące kraj, rozdawnictwo za pożyczone i drukowane, mega inflacja i dalsze obietnice socialne dla ogłupionych obywateli. Fajne te twoje porównanie do XIX w., bo właśnie tam chce nas zaprowadzić konfederussia, która mami niskimi podatkami a w rzeczywistości
@qoszmar: a sprawdź sobie jeszcze z kiedy jest wypowiedź, a kiedy powstała konfederacja, zdziwisz się.
Dodatkowo sprawdź sobie ostatnie wypowiedzi Bosaka o 500+. Bosak 2023 to nie ten Bosak socjalista z 2020
@93michu93: Śmiejecie się z PISowców że dają się nabrać na propagandę, a sami robicie to samo. Przecież Konfederacja odstawia taki sam teatrzyk, a potem pójdzie w koalicję z PISem i razem zrobią nam z kraju katoliban.