Wpis z mikrobloga

Mam pytanie dla osób które są niepełnosprawne lub czasowo niepełnosprawne i np. nie mogę wychodzić z domu, a mieszkają same. Jak sobie załatwiliście dostawy jedzenia i ile za to płacicie? Tzn nie chodzi mi o opłatę za samo jedzenie, ale o opłatę dla osoby, która to jedzenie dostarczy. Chodzi o proste zakupy typu chleb, masło, ser, szynka, czasami ziemniaki i jajka wykonywane powiedzmy 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) #niepelnosprawni #pytanie #jedzenie
  • 4
@Czerwony_Pomidor: Dzięki za odp. Everli nie ma na moim zadupiu :) Uber Eats też nie, ale co ciekawe jest Glovo z Biedronki. I jeden lokalny sklep też tak dowozi. Koszt ok 20 zł za dostawę czyli 3 razy w tygodniu to będzie 60zł na tydzień, 240 na miesiąc. Mogło być trochę taniej ale jeść trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czerwony_Pomidor: Bo ogólnie to ja chciałem zatrudnić pomoc domową która zajmuje się właśnie dostarczaniem jedzenia do domu, ale koszty zakupów za godzinę pracy takiej pomocy domowej to będzie ok 30-40zł za godzinę czyli takie Glovo będzie tańsze jednak