Wpis z mikrobloga

Szukam taniego telefonu z Androidem (do 800zł). Zastosowanie: głównie internet, zamawianie jedzenia, apki bankowe. Żadnych gier, aparat nie ma znaczenia. Myślałem nad Motorola Moto G31 lub Samsung M13, ma ktoś tu może te telefony? Albo który byście wybrali? #telefony #smartfon #android

Który?

  • Moto G31 75.0% (12)
  • Samsung M13 25.0% (4)

Oddanych głosów: 16

  • 5
@arahooo: mam w szufladzie M13 i moim zdaniem nie jest warty swojej ceny. O ile za 99 EUR* spisuje się nieźle (to tylko budżetowiec, więc nie ma co więcej oczekiwać po tym modelu), ale jeżeli weźmiemy jego obecną cenę z polskich sklepów wolałbym kupić coś od Motoroli. Wbrew opisom sklepów M13 nie ma ekranu 90 Hz. Nie mniej do podstawowych czynności się nada tylko nie można nastawiać na jakieś cuda na
@arahooo: Też szukam podobnego telefonu i tak jak " macając" w sklepie Motorolę G31 i G52 byłem pozytywnie zaskoczony jak ta G52 szybko i responsywnie działała. W G31 było jak na mojej starej Motoroli Moto G7 plus czyli wolno, i o ile niby człowiek używa takiego telefonu i niby jest ok to jak się weźmie coś lepszego to dopiero widać różnicę.