Wpis z mikrobloga

@mentalbreakdown czyli raczej masz jakieś zaburzenie osobowości. psychiatra nigdy nie napisze że masz osobowość borderline tylko ząb. lekowo depresyjne.
może masz coś że spektrum Aspergera. bo to też w ten sposób się opisuje zwłaszcza z ocd.
jeżeli będziesz odstawiał 1-2 tyg to zrobisz sobie krzywdę. bez znaczenia na czym jesteś.
a na czym w sumie jesteś?
@mentalbreakdown wg mnie 100% genetyka. ktoś tam mówi że warunki środowiskowe zanieczyszenie etc. wg mnie to tylko jest wspomagacz. tylko raczej z dziadka na wnuczka to szło.
chcesz poważnie pogadać? bo generalnie jak masz ocd to raczej trzeba to przerobić terapeutycznie
@JanTadeusz: jesteś lekarzem skoro mówisz, że zrobi sobie krzywdę? Sprawdziłam przed chwilą odstawianie substancji, które op odstawia i 2 tygodnie to możliwa droga. Widzę, że robisz jakieś diagnozy na podstawie kilku wiadomości, a tym dopiero możesz komuś zrobić Ty krzywdę :p

@mentalbreakdown życzę Ci powodzenia, niezależnie od wyniku dużo pozytywnej energii :) staraj się nie otaczać tylko tym tematem i nie nakręcaj się dodatkowo rozmowami o tym w Internecie. Wszystkiego dobrego
@JanTadeusz: sporo różnych leków brałem - obecna konfiguracja lekowa od stosunkowo niedawna (parę miesięcy). Lekarka sama mi rozpisała takie odstawianie, nie zachęcałem do skracania procesu. Twierdziła, że fluoksetyna i tak utrzymuje się jeszcze przez ok. 2 tygodnie od zaprzestania przyjmowania
@JanTadeusz: czyli NIE JESTEŚ lekarzem. Nie możesz wypisać nawet recepty, człowieku. Sugerujesz po kilku krótkich zdaniach nawet zespół Aspergera, to jest śmieszne XD
Jeżeli faktycznie jesteś psychologiem to jesteś absolutnie nieprofesjonalny i współczuję Twoim pacjentom - widzę, że o podejściu a propos niepotrzebnego wprowadzaniu stresu masz wiedzę równą ziobro.
@Kociepochodnie: aha
sam powiedzial ze ma syna w spektrum.
co z tego ze nie jestem lekarzem skoro wiem jak dzialaja leki i pracuje z lekarzami?
a sugeruje tak bo czesto jest taka praktyka ze lekarze nie pisza wprost na rozpoznaniu prawdy tylko enigmatyczne #!$%@?, ktore oznaczaja to co powiedzialem. bo nikt nie chce brac odpowiedzialnosci.
stres? a co w tym stresujacego? koles jest na wykopie, samo to sugeruje aspergera XD
bral
@Jakis_Leszek bo jakby brał 3 lata te same leki to powinien dłużej odstawiać że względu na układ hormonalny który bazował na czynnikach zewnętrznych przez tyle czasu. obszar produkcji dopaminy i serotoniny jest odzwyczajony od normalnego funkcjonowania. i tak szybkie odstawienie może spowodować bardzo silny spadek nastroju i nawrót depresji tylko mocniej.
poza oczywistymi objawami somatycznymi który się wtedy dzieją.
właśnie dlatego.