Wpis z mikrobloga

#ukraina ja się ŁUDZIŁAM i dalej się łudzę, że ten tag służy do updatów na temat wojny, a nie do przepychanek pomiędzy propagandą Ukraińską i Rosyjską.
Poza tym, wy serio uważacie ze na wykopie są jacyś opłacani ludzie obydwu stron? Na jakimś gowno portalu, który po aktualizacji umarł śmiercią naturalną? Nie uważacie ze ludzie pokroju groovera to po prostu zjeby? I w drugą stronę tez ofc, bo wiadomo ze propaganda i informacje które wypływają z obu stron są odpowiednio przygotowywane.

Ehhh
Mam duzo znajomych z Ukrainy i chce po prostu śledzić przebieg tego konfliktu możliwie jak najbardziej obiektywnie, bo dotyka mnie to na swój sposób, szczególnie jak bomby spadają na miasto w którym wszyscy mieszkali
  • 42
@monikaj2207:
1. No nie wiem w co tu niedowierzać xD konta postujące przez 24h, 1 do 1 rosyjską propagandę, często z błędami językowymi dla typowego użytkownika języka rosyjskiego.
2. Wykop to największe forum tego typ w Polsce.
2,5. Również, nie bez przyczyny na dużo mniejszych portalach gdzie udziela się 6 osób tygodniowo, np: na jakimś onecie czy wp, 90% komentarzy to rosyjska propaganda bo nikt tego nie kasuje.
3, Mimo że
@monikaj2207: tez uwazam, ze w gre nie wchodza kopiejki czy cale ruble - po prostu mala czesc spoleczenstwa wykazuje silne antynastroje do wszystkiego, za czym idzie wiekszosc (nirmalnych) ludzi. To takie małe yorki krzykacze, jest ich niewiele ale sa bardzo aktywni. Za darmo, z glupoty. Zazwyczaj pelni kompleksow, szukaja czegos by sie wyroznic. Wszyscy sie boja covida? Oni nie. Wszyscy sie szczepia? Oni nie. Caly kraj mobilizuje sie w pomocy dla
@monikaj2207 uderz w stół i masz tu wszystkie trole ukraińskie porkoju bobito czy bazedman co będą pisac ze nie sa trolami. jak chcesz trochę mięsa i informacje z frontu to zobacz na sadistic tam jest sporo materiałów i moderatorzy który szybko takie debilne przepychanki ucinają
@monikaj2207
Najgorsze jest takie ciche przyzwolenie na nazywanie każdego rodzaju krytyki Ukrainy onucowaniem. Nie ma merytorycznej dyskusji i rzeczowego odkłamywania tematu, jeśli ktoś manipuluje albo zakłamuje fakty na temat Ukrainy. Jest prosta instrukcja - jeśli ktoś ma jakiekolwiek krytyczne zdanie na temat Ukrainy i, co gorsza, akurat ten fakt jest używany przez rosyjską propagandę, to Wykop i dany wpis automatycznie zamienia się w festiwal obrzucania się gównem z którego nie dowiesz się
@monikaj2207

Mam duzo znajomych z Ukrainy i chce po prostu śledzić przebieg tego konfliktu możliwie jak najbardziej obiektywnie, bo dotyka mnie to na swój sposób, szczególnie jak bomby spadają na miasto w którym wszyscy mieszkali


To może niech Ci znajomi wrócą na Ukrainę walczyć za swój kraj, to wtedy będą na bieżąco z informacjami?
Poza tym, wy serio uważacie ze na wykopie są jacyś opłacani ludzie obydwu stron?


@monikaj2207:
To już kolejny post z taką narracją podważający udział propagandy. Ciekawe czy konta jakiś powiązane ze sobą dodają czy w przypływie ostrego autyzmu osobniki dodają takie wpisy bo wiedzą że będzie gownoburza w komentach
@monikaj2207: Poza tym, że sam widziałem dziesiątki jak nie setki ruskich propagandowych kont (tak samo jak politycznych czy to pisowskich czy opozycyjnych) to spytam się ciebie na logikę: myślisz, że na portalu który był od bardzo wielu lat w top ilości odwiedzin w Polsce nie było propagandystów to według ciebie gdzie byli? Na jakichś blogach na które wchodzi 100 osób w miesiącu?