Wpis z mikrobloga

@koyot96: 19 999 zł w PL. Zapas powinien się pojawić w poniedziałek i pewnie w ograniczonej ilości więc nie czekaj długo i opłać jakąś szybką płatnością/ratami byle nie tradycyjnym przelewem
@koyot96:
Tam nie widać dokładnie jak są przewody schowane. Możliwe, że idą przez mostek, a to trochę więcej pierdzielenia z jego wymianą. Mostek też wygląda na dedykowany. Według rozmiarówki jesteś M, czemu myślisz o S?
  • 0
@i-marszi: Mam obecnie poprzednika w rozmiarze M, który jest trochę po prostu za duży a tutaj w M jest górna rura krótsza tylko o 3 mm, reach też się dużo nie różni, w sumie to zawsze można zwrócić.
@Zabi96 dzięki za informację, trochę mnie zmartwiłeś bo planowałem opłacić przelewem tradycyjnym, nie za bardzo mam możliwość szybkiej płatności z konta internetowego. Kiedyś w Decathlonie przy przelewie tradycyjnym towar był automatycznie zarezerwowany, teraz
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: nie udało mi się go zamówić, mimo bardzo częstego sprawdzania strony. Kilka razy strona pokazywała dostępność ale po dodaniu do koszyka i przejściu do płatności wyświetlał się komunikat brak zapasów. M schodzi w sekundy, ciągle próbuję
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: BH mi się niestety nie podobają, miał być Canyon Aeroad i nawet był, niestety miał problemy ze sztycą i poszedł do zwrotu, szkoda bo to fajny rower ale nie w obecnej konstrukcji ramy (ta gumowa tuleja jak oni to nazywają przy sztycy nie rozwiązała problemu).
Pamiętaj jak się zdecydujecie z ojcem na FCR, że on jest bardzo krótki w porównaniu do innych rowerów, baza kół w rozmiarze M to tylko
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Chodziło mi o to, że jak się jest na granicy dwóch rozmiarów to często zachodzi potrzeba wymiany mostka na krótszy w większym rozmiarze ramy i na dłuższy w mniejszym. Co do relacji to rzeczywiście nie ma tego dużo, na fb na grupie francuskiej Van Rysel jest kilka opisów od ludzi, którzy już go posiadają. Recenzji raczej długo nie będzie bo Decathlon widocznie nie wysyła na testy do recenzentów tak jak
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: Sklep jest w Rzeszowie, https://velopoint.pl/szosa/755-687-rower-szosowy-orbea-orca-aero-m31eltd-pwr-red-carbon.html#/27-rozmiar-53
Pewnie po kontakcie mailowym cenę trochę opuszczą, długo nie schodzi, osprzęt ten sam co BH Aerolight 6.0 czyli Rival, koła na pewno gorsze z alu, tak jak pisałem do zmiany jak ktoś chce stożki, ogólnie podobno niezniszczalne ale ciężkie, geometria jest też mocno sportowa ale z opinii w Internecie wygodna. Na plus to na pewno gwarancja na ramę dożywotnia.
Osobiście gdybym miał możliwość zamówienia tego