Wpis z mikrobloga

Z moich obserwacji wynika że nie ma czegoś takiego jak szukanie dziewczyny. Posiadanie różowej to zwykły efekt uboczny prowadzenia normalnego życia. Normicy poznają się nawzajem poprzez posiadanie życia społecznego typu wspólni znajomi albo robota, a potem związek wychodzi naturalnie sam z siebie. Nawet sami normicy wam to mówią słynnym tekstem ''Na pewno kiedyś kogoś poznacie'' ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Więc nie licz na posiadanie drugiej połówki jeśli nawet nie potrafisz znaleźć sobie kolegów. Sam se pomyśl czy gdybyś był dziewczyną to czy chciałbyś chłopaka który boi się wychodzić z domu, nigdy nie ruchau i nie ma kolegów podczas gdy twoje koleżanki chwalą się między sobą oskarkami 190cm co jeżdżą na zawody w kickboxingu i na wakacje do tropików?

Jeśli musisz wklepywać w przeglądarkę frazy typu ''jak znaleźć dziewczyne'' to znaczy że już jesteś przegrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #blackpill #zwiazki
Glock17 - Z moich obserwacji wynika że nie ma czegoś takiego jak szukanie dziewczyny....

źródło: 56830189a3247

Pobierz
  • 36
  • 67
@eisil: właśnie wpadłem na pomysł stworzenia tego wpisu po przeczytaniu twojego gdzie zadałeś pytanie różowym czy chciałby by introwertycznego i nieśmiałego prawika xD. Sam se pomyśl. Jak przegryw z fobia społeczną wypadłby przed jej kolegami, rodzicami i jakbyś ją zadowolił w łóżku skoro nic nie potrafisz w tym temacie i ze stresu to by ci nawet nie stanął. Albo gdzie byś ją zabierał? Bo podejrzewam siedzenie całe dnie w piwnicy i
  • 2
trudno mi uwierzyć ze wiekszosc ludzi prowadzi takie towarzyskie zycie. Przecież to kosztuje, nie każdy ma czas się spotkać ani też checi jechać gdzieś


@Scarface83: no to wiadomo że co tydzień do turcji to sie nie lata, ale jakieś wyjścia ze znajomymi do klubu potańczyć i sie nachlać do pewnie dość częste zjawisko w ich żywotach.

Btw pamiętam jak mnie skręcało z zazdrości gdy miałem z 16 lat i zdychałem w
Posiadanie różowej to zwykły efekt uboczny prowadzenia normalnego życia


@Glock17: bzdura, normalne zycie sobie a ja lapalem za dupe dupe wiedzac o jej betaorbiterach (oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze moja rola trwala krocej niz jej zycie wiec kazdy ma zawsze szanse na trzymanie jakiejs dupy za dupe - jak juz z nia nie bylem to kto inny z nia byl)

(o jej beta orbiterach to wiedzialem dopiero po latach
  • 5
@twardy_kij: no to wiadomo że trzeba coś zainicjować ale mi chodzi o to że przychodzi to naturalnie, masz do tego podwaliny w postaci życia społecznego i nie musisz szukać jakichś poradników u szamanów w internecie.
W przeciwieństwie do tego gdy przychodzi przegryw i płacze jak znaleźć dziewczyne, a nawet nigdy przez całe życie nie mógł znaleźć se kolegów. Będzie on skazany tylko na porażkę w tym temacie.
trudno mi uwierzyć ze wiekszosc ludzi prowadzi takie towarzyskie zycie. Przecież to kosztuje, nie każdy ma czas się spotkać ani też checi jechać gdzieś


@Scarface83: język ewoluuje, młodzież obecnie nazywa "normikami" wąską grupę niegdyś zwaną dynamiczniakami.
@Glock17: od ktorej strony zaczne to nikt nie uwierzy ze mialem kolegow przegrywow XD po prostu wystarczylo ich dynamizowac na tyle by nie #!$%@? tylko robili, to sie po angielsku sidemen nazywa? po prostu z faktu ze paru kolesi idzie gdzies balamucic obce dziewczyny kazdy po czesci korzysta

kazdy przegryw robi to sam na wlasna reke a zaden podryw sie nie udaje w ten sposob, moze typ co ma wlasnie 190cm
właśnie wpadłem na pomysł stworzenia tego wpisu po przeczytaniu twojego gdzie zadałeś pytanie różowym czy chciałby by introwertycznego i nieśmiałego prawika xD. Sam se pomyśl. Jak przegryw z fobia społeczną wypadłby przed jej kolegami, rodzicami i jakbyś ją zadowolił w łóżku skoro nic nie potrafisz w tym temacie i ze stresu to by ci nawet nie stanął. Albo gdzie byś ją zabierał? Bo podejrzewam siedzenie całe dnie w piwnicy i przeglądanie razem
Victusestin_vita - >właśnie wpadłem na pomysł stworzenia tego wpisu po przeczytaniu t...

źródło: uiyrwert

Pobierz
@eisil: A wrzucam ci to, bo żal mi patrzeć jak jakiś troll sączy ci jad do głowy a ty jeszcze włazisz mu w tyłek. Masz mental przegrywa w pełnej okazałości. Co do twojego wpisu:

Czy hipotetycznie mogłybyście się związać z mężczyzną, który jest aspołecznym prawiczkiem bez znajomych? Zakładając, że spełnia inne kryteria. Mam wrażenie, że takie cechy mocno odstraszają kobiety.

Spróbuj o siebie dbać i być tak atrakcyjny jak jesteś w
Victusestin_vita - @eisil: A wrzucam ci to, bo żal mi patrzeć jak jakiś troll sączy c...

źródło: jluglkgf

Pobierz
@Victus_est_in_vita: Mam silne poczucie gorszości i kompleksy wynikające z mojego niedołęstwa towarzyskiego. Chcę się "uspołecznić", ale wejście w związek wciąż pozostaje tylko w sferze marzeń. Bardzo dużo mi brakuje pod wieloma względami żeby móc realnie o tym myśleć. A wpis jest moim zdaniem trafny. Nie zgadzasz się z nim?
@eisil: Nie nie zgadzam się i sądzę, że przez długą izolację po prostu nie wiesz jak naprawdę wyglądają normalne niepatologiczne interakcje międzyludzkie, bo masz za mało doświadczenia do przemyśleń wyciągania własnych wniosków. Przez to masz zaniżoną samoocenę.

Sam se pomyśl. Jak przegryw z fobia społeczną wypadłby przed jej kolegami, rodzicami

O ile nie będzie karyną z kolegami patusami to nie wiem, czemu miałbyś wypaść źle. Pamiętaj, że jeśli przedstawiłaby cię jako