Wpis z mikrobloga

Dual material hotend w "voronowej" głowicy?

Voronizuje ???? endera3 (nie switchwire, ale podobnie, nie istotne) no i tak patrzę co z głowicą ... do tej pory używałem z bardzo dużym powodzeniem tego hotendu (zamiennik enderowego hotendu 1:1) jak pic rel poniżej czarne coś (nie wiem czy to ma jakąś nazwę hadlową). No ale to 2x bowden, po prostu Y tube zintegrowane gdzieś na wysokości góry radiatora. Ale działało i fajnie się przełączało 2 materiały, nigdy na splicie nie miałem zatoru itd. więc myślałem by to zostawić.
Tylko co z całą głowicą vorono-podobną?
Patrzę oglądam pliki od stealt/afterburnera i szukam toolhead na taki typ hotendu (oczywiście bez clockwork czy coś, bowdenowy nadal) - i nie widzę.
Może ktoś gdzieś coś takiego widział już, lub popełnił?

W ostatecznosci oleję głowicę całą (toolhead) voronową i zostawie byleco endero-podobnego - no ale i tak przechodzę na MGN więc muszę coś zmajstrować od zera do mocowania do prowadnicy.

#drukarki3d #drukarka3d #druk3d #voron #ender3
hrumque - Dual material hotend w "voronowej" głowicy?

Voronizuje ???? endera3 (nie s...

źródło: 341343151_786521513066977_7413400335108144874_n

Pobierz
  • 3
via Android
  • 0
@Podstarzaly_Mandalorianin po pierwsze dysza cht - te 25-30 to nie problem. po drugie - oprócz tego że ma dwa wejścia na górze, to heartbreak i cały dół jest całkowicie normalny hotend.
po ostatnie - prędkości szczytowe to najmniejszy ogranicznik, 90% druku ma ograniczenie w akcelerwcjsch - nie zdarzy się rozpędzić nim musi zwalniać,