Wpis z mikrobloga

jak dojde kiedyś w swoim życiu do takiego momentu żeby chociaż przez chwile pomyśleć czy aby nie obejrzeć tego typu programu, prosze, zastrzelcie mnie.
@cherry30: wyskoczyło mito na głównej, nie weszłem w ten tag, prace mam świetną i swoje obowiązki wykonuje na czas a czasami nawet szybciej, więc mam czas na komentowanie czego mi się chce i nic nikomu do tego.
Ego nie podbijam bo moje ego nie istnieje od jakichś 15 lat już, a życie może i nieciekawe, ale spokojne ;)
@cherry30:

Bardzo mi szkoda Maksyma, facet wydaje sie naprawde spoko :(

Ja mam problem z jego oznaczaniem terenu i traktowaniem Oliwii jak swojej własności. Nie podobają mi się jego maczystowskie tendencje do dominowania w związku.
Oliwia zachowuje się w ostatnim odcinku dziecinnie. Z Marcinem łączyła ją przyjaźń, choć uważam, że to za duże słowo, może po prostu koleżeństwo, a nagle odwala akcję odzyskania zaginionej miłości. Słabizna
cala akcja z Marcinem jest ewidentna rezyserka


@cherry30: Jak dosłownie każdy jeden program robiony dla Julek xD Mają być emocje i dymy, kobiety uzależniają się od oglądania emocji innych dlatego te wszystkie programy typu hotele paradise mają tyle widzek xD Oczywiste jest to że w każdym odcinku musicie być stymulowane jakimiś silnymi emocjami, producenci to doskonale wiedzą xD Trzeba być naprawdę głupim żeby wierzyć że te dzisiątki programów to samograje bez