Wpis z mikrobloga

PiS to partia która nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem to lewaki zasłaniające się kościołem
PO to też lewaki zasłaniające się liberalizmem
LEWICA i RAZEM to nie lewaki to zwykli komuniści
Hołownia to leming który pójdzie za wszystkim co jest w danej chwili modne - czyli likwidacja gotówki oraz inne pomysły klitki Schwaba

Dlatego ja zamierzam oddać swój głos na konfederację - jest to jedyna wolnościowa partia która daje nadzieję na rozwój kraju. Głosując na PO,PIS,LEWICE, HOŁOWNIE popierasz:

- dalsze produkowanie ton przepisów za którymi są w stanie nadążyć tylko wielkie korporację z armią prawników
- dalsze podnoszenie podatków - chcecie pracować jeszcze więcej na państwo niż pół roku jak teraz?
- poparcie bzdurnych dyrektyw UE o zakazie diesli, strefach "czystego" transportu i zielonej energii

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja
  • 35
@officer_K: widze ze ci wesolo. Wytlumaczysz mi w koncu czemu ciagle spamujesz jednym screenem? Pytalem juz 4 razy a ty zamiast odpowiedziec jak czlowiek to pajacujesz jak ten orangutan i sie cieszysz do kolegow.

https://wykop.pl/link/7077377/rzad-pis-postawil-interes-ukrainy-przed-interesem-polski/komentarz/116028705/

Rozumiem ze bawi cie nazwanie konfederacji wolnosciowa przy czym sam jestes taki wolnosciowy ze popierasz cenzure.
@FrostlyMostly: w skrocie?

Klamstwa tuska i lizanie stop unii europejskiej po czym jego #!$%@? do brukseli z urzedu PREMIERA (czyli najwazniejszego urzedu w Polsce co samo w sobie jest chore). Aktualne PO to zreszta cien tej platformy sprzed lat. Wtedy sie bronili przed socjalem i bardzo ostroznie podchodzili do 500+ a teraz 500+ waloryzacja kredyt 0% babciowe #!$%@? i niewiadomo co jeszcze.

Wiec nie dosc ze sie nie sprawdzili to zwyczajnie
można w krótszej formie napisać, że jest się debilem, a ty całą ścianę tekstu napisałeś


@Vadzior: Ja bym się w szczegóły nie bawił i napisał wprost, że jest się debilem chwaląc się głosując na kogokolwiek i cokolwiek licząc, że cokolwiek to zmieni.