Wpis z mikrobloga

@zasko_da_gama a ostatecznie "zdechło"? Już jest ten wasz bankrut? Jest delisting ostateczny? Coś długo z tym się schodzi, wcale nie krócej niż nam z czekaniem na squeeza, z którego tak kpicie, więc z czego kpicie? Z braku rozstrzygnięcia?

Przeklej też mojego posta, w którym zalecam sprzedaż wszystkim, którzy nie mają nerwów na bujanko i medialne zagrywki, ja sam w sierpniu sprzedałem część by grać tylko zyskiem. A w tym roku za część
@Philip_z_konopi: odwracanie kota ogonem, nowe, nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gościu, spółka na którą naganiałeś (zapierając się że wszyscy się mylą, i że Ryanek w życiu by nie sprzedał) spadła z $19 do $0.3, bankructwo wisi nad głową, a i tak będziesz się zapierał że twoja ówczesna teza nadal jest poprawna XDDDDDDD

i oczywiście zyski zrealizowane, po wcześniejszym zapieraniu się że będzie diamonhandowanie XDD

spokojnie, zawołam
@zasko_da_gama ale czego nie rozumiesz gościu? Prościej mam to wyjaśnić? Może naucz się czytać ze zrozumieniem wszystkie posty a nie wybierać fragmenty? Naganiałem? Pokaż konkretnie gdzie naganiałem. Wręcz pisałem, że będzie bujanie, dezinformacja i że jak ktoś nie jest gotów mentalnie stracić tej kasy to niech nie siedzi w tym, bo będą prać banię i wtedy na bank ją straci. Od początku mówiłem też na jakim poziomie wszedłem. Tak samo jak to,