Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tldr: parzycie się z innymi będąc w długoletnich związkach czy małżeństwach, ale tak za swoją zgodą? jakieś trójkąty i inne przygody?
W skrócie: jestem z dziewczyną od szkoły średniej, blisko 11 lat. Byłem jej pierwszą a ona moją. Przy mnie zjechała w szkole z 70 do 50 paru i ogólnie zrobiła się atrakcyjniejsza. Ja też przy niej z wiekiem zmężniałem.
Ogólnie seks zawsze był fajny, ja jestem dominującym a ona mocno uległa, więc było zawsze co robić a ona oporów nie miała. Podczas pierwszego loda sama połknęła, to się nazywa miłość na całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo, że już się nie pukamy tyle co kiedyś (chociaż dalej seks jest fajny), a mi też już trochę ciąży to, że w życiu nie dymałem innej laski (tak, każdy facet by miał takie rozkminy, nie łudźcie się dziewczyny xD). Powodzenie jako tako mam, nie miałbym problemu ogarnąć fajnej dupy do ruchania. Trochę łobuz bad boy here, wzrost odpowiedni, sylwetka i #!$%@? też, dziarki, ryja też brzydkiego nie mam, tylko jestem łysy ale to z wyboru xD

Tylko, że nigdy jej nie zdradziłem i nie zamierzam, to kobieta którą kocham, ma swoje wady ale wiem, że ona też mnie pokochała w momencie kiedy wcale nie byłem najatrakcyjniejszy, gdyby nie ona to pewnie bym już dawno odsiadywał jakiś wyrok. W chwilach kryzysowych zawsze mogę na nią liczyć jak na najlepszego przyjaciela. Ona też nigdy nie dała mi minimalnych powodów do zazdrości. Po prostu to jest kochana kobieta.

I teraz szkopuł jest taki - porozmawiałem z nią szczerze o tym, kiedyś już przebąkiwałem, ale teraz jej wyłożyłem kawa na ławę, że chciałbym poruchać zwyczajnie inne laski, póki jesteśmy młodzi i bezdzietni. Ona podobno nie odczuwa takiej potrzeby w drugą stronę, chociaż jak przebąkiwałem kiedyś podczas seksu o trójkącie 2m1k to bardzo ją to jarało (tak zwyrol here i się tego nie wstydzę, jestem fair i też bym się na taki układ zgodził).
Doszedłem do wniosku, że najbardziej fair byłoby zorganizować trójkąt z drugą laską. Problem taki, że moja się wstydzi, jest zakompleksiona, ma jakieś obawy, że mogłoby jej to poryć głowę. Niezrozumiałe, bo wygląda lepiej niż 80% lasek na ulicy. I wychodzi na to, że wolałaby żebym jak potrzebuję, to ustawił się z inną na seks niż spróbować trójkąta z inną kobietą xD
Może też powodem jest to, że mówi, że jest 100% hetero i po prostu inne kobiety jej nie pociągają.
Jak to ugryźć? Jest sens ją próbować namawiać? Czy odpuścić bo poryje biedaczce głowę? Nawet jej mówiłem, że może spróbować solo z drugą laską, beze mnie żeby nie odczuwała zazdrości. Ale chyba faktycznie ją taka wizja w ogóle nie kręci. Szkoda, bo moje małe marzenie to mieć zrobioną laskę przez nią i drugą dupę.

I jeszcze jedna sprawa - mam fazę na dziki seks z jakąś małolatkom na 3mmc. #narkotykizawszespoko
Mojej nie podam tego gówna, bo już kiedyś parę razy jedliśmy piguły i zwały u niej to był koszmar. Nie chcę jej faszerować gównem, ma kruchą psychikę. Nawet jointów ze mną nie pali bo ma schizy.

Co byście zrobili na moim miejscu? Poruchać sobie, spełnić fantazje a potem w ramach rekompensaty zaproponować trójkąt z drugim facetem? Nie chce żeby była pokrzywdzona tym, że ma chłopa niewyżytego dewianta, a sama nawet nie widziała innego siura na oczy. Mi to głowy nie poryje, a nawet z wiekiem zaczyna mnie to kręcić, chyba taki lekki cuckold xD
#seks #zwiazki #rozowepaski #tinder #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
  • 20
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Opie, ci*pa to ci*pa, technicznie to samo z różnicą że laska może się trochę inaczej ru** co mało znaczy. Miałem kilkanaście dup, w kwestii penetracji żadna różnica, różnica bywa czasami przy robieniu pospolitej gały. Gdybym miał zamknięte oczy i wpakowalbym wacława w jakąś eks nie wiedziałbym która to.

Idz do psychoterapeuty bo dla bara-bara chcesz ryzykować z tego co mówisz super związek co prowadzi do jednego wniosku - jesteś
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Ytaremtujest
Nie parzy bo nawet by nie miała z kim i kiedy xD ani nie ma imprezowych koleżanek, ani nigdzie nie wychodzi za bardzo poza pracą, ja też pracę mam taką, że większość czasu jestem w domu. Gdyby cokolwiek kombinowała to od razu bym wiedział i pogonił bez skrupułów. Ja nie jestem naiwny kolego, nie ufam do końca nawet sobie a co dopiero kobiecie. Mimo tego, że
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Maximus_Wykopus_Dickus
miałbyś o mnie o wiele gorsze zdanie gdybyś mnie poznał w takim razie :D
ja sobie mogę być i obrzydliwy, liczą się moje fantazje i to, by jej nie skrzywdzić, to kto o tym sądzi to mi nie robi
po prostu zdaję sobie sprawę z tego, że mam niski próg empatii i chciałbym to zrobić tak by jej nie było przykro o ile się da


Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@LuckyLuke_2776
op chce poruchać tak, żeby było fair również wobec dupy, bo ją szanuje i nie chce jej krzywdzić, z drugiej strony czuje się jak niepełnoprawny mężczyzna mając powodzenie, cechy które kręcą loszki i mając tylko 1 na liczniku xD
to nie kwestia kompleksów a zwyczajnie ciekawości i braku spełnienia, ja w ogóle nie mam charakteru tak na prawdę do stałego związku, jestem w nim bo serio
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@LuckyLuke_2776
op chce poruchać tak, żeby było fair również wobec dupy, bo ją szanuje i nie chce jej krzywdzić, z drugiej strony czuje się jak niepełnoprawny mężczyzna mając powodzenie, cechy które kręcą loszki i mając tylko 1 na liczniku xD
to nie kwestia kompleksów a zwyczajnie ciekawości i braku spełnienia, ja w ogóle nie mam charakteru tak na prawdę do stałego związku, jestem w nim bo serio
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Mistymay
dziękuję miło mi
@wykopowy_brukselek
bardziej stymuluje, bardziej takie zwierzęce mniej empatyczne, libido x 100, mniejsza zwała moim zdaniem, zdecydowanie lepsza sprawa do seksu
i mi przede wszystkim po tym stoi fujara, po mdma robił się ślimaczek xD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
@mirko_anonim szukasz jakiegoś obiektywnego usprawiedliwienia dla realizacji pragnienia, o którym wiesz, że jest niemoralne.

Czy obowiązkiem mężczyzny jest uprawiać seks z jak największą liczbą partnerek? Nie

Czy będziesz bardziej dowartościowany po seksie z paroma młodymi dziewczynami? Nie. A jeśli tak, to się lecz.

Czy musimy spełniać wszystkie swoje fantazje? Nie

Czy seks z obcymi kobietami przyniesie Ci jakikolwiek pożytek? Nie

Czy ten seks oznacza duże ryzyko skrzywdzenia bliskiej Ci osoby? Tak

Wniosek
@camelinthejungle: ja chłopa trochę rozumiem i nie zgadzam sie z Tobą do końca. Mam znajomego, który puknal tylko kilka lasek w życiu, teraz jest w poważnym dłuższym związku i za każdym razem jak się z nim widzę to mi opowiada że swojej nigdy nie zdradzi ale gdyby mógł to z największą chęcią wyciupciałby jakaś malolatke, a jak mu opowiadam o moich przygodach to ziomek ma zazdro w choy, aż widać po