Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: Chyba w tym memie chodzi o to, że facet jednak o wiele wolniej się starzeje, a do trzydziestki jak o siebie dba i ma spoko geny może wyglądać jak 18 latek. Fakt, a mam 29 lvl jak patrzę na moje rówiesniczki to sypią się strasznie. Jestem na tyle uczciwy, że powiem, że nie należy patrzeć na wygląd, ale mając świadomość, że wyszedłem z przegrywu dopiero teraz otwierając swoje lata na
@dondonu: Mówiło się chłopom, żeby poczekali z kobietą tak nieco przed 30, bo wtedy jest sumaryczny peak wartości dla chłopa (o ile nie marnował czasu, ogarnął sobie pracę, dorobił się, ma sensownie poukładane życie, nie stawia wszystkiego w ultimatum "albo to albo jestem skończony"), to tutaj młodociarni kretyni się tną bo w wieku 20 lat nie mieli jeszcze dziewczyny - pewnie ma to spore znaczenie jak się tym katuje swój umysł
@szynszyla2018: Na wykopie xD serio.
Tylko też ciężko być adonisem z młodzieńczym wyglądem. Spójrz na tego aktora, on ma chyba z 30 lat, ale wygląda właśnie na 18 latka, ile kobiet chciało by się umawiać z kimś kto wygląda 5/10 lat młodziej od niej.
Dlatego często pisze się na wykopie że żadna s000ka nie chce skakać po kindybałach, bo ktoś jest obdarzony niskim wzrostem, dziecięcą twarzą, chudym nadgarstkiem, cofniętym podbródkiem. Niektórzy
@Little_Makak: To nie powinien być żaden szok szczególnie dla blackpill redpill i przegryw, kobieta 20 letnia to jest jej szczyt kobiecości największe szanse i czerpanie z życia garściami u faceta to dopiero wiek 30lat, oczywiście są wyjątki.
Wolniej i lepiej się starzejemy, szczególnie jeśli się fajnie odżywiamy, ćwiczymy, nie palimy, nie ćpamy i nie pijemy.
Faceci też znacznie później kończą rosnąć bo chyba ostatni rok gdzie jesteśmy w stanie coś urosnąć
Mówiło się chłopom, żeby poczekali z kobietą tak nieco przed 30, bo wtedy jest sumaryczny peak wartości dla chłopa (o ile nie marnował czasu, ogarnął sobie pracę, dorobił się, ma sensownie poukładane życie, nie stawia wszystkiego w ultimatum "albo to albo jestem skończony"), to tutaj młodociarni kretyni się tną bo w wieku 20 lat nie mieli jeszcze dziewczyny - pewnie ma to spore znaczenie jak się tym katuje swój umysł 24/7 że
@dondonu: Czyli co, można zapinać 16 latkę legalnie, ale poważny związek 30 latka z 20 latką to już pedofilia? Wiem kto taką narrację tworzy - lewica. Bo z tego 1 będzie tylko niechciana ciąża i aborcja, a z tego 2 będzie funkcjonalna rodzina.

Nie dawaj się takiej narracji, owszem to cię wsadzi od razu w pozycję męża i ojca wobec żony i matki, a nie nastoletniej pary która lata głową w