Wpis z mikrobloga

@Mokin12: Wypracowany sposób: Podstawa - weryfikujesz co jakiś czas czy nie masz piasku, kamyków itp. To jest ważne, ponieważ w przypadku ataku kolki musisz wiedzieć z czym się mierzysz. Jak dostaniesz atak, wskakujesz do wody z gorącą wodą. To chwilowo zmniejszy ból. Jeśli ból zmaleje i pozwoli Ci sie jak kolwiek ruszać to skaczesz na piętach żeby maksymalnie ruszyć to co masz w środku. Generalnie czas w którym ból jest mniejszy
@Mokin12: łooooo Panie jak nie urodzisz to ogarniaj na szybkości Urologa na NFZ skierowanie na szpital i zabieg bo się wykonczysz. Najlepiej niech Cię z tego Soru odrazu wiozą do specjalistycznego urologicznego. Wiem jak to boli jprdl jak czytam Twój wpis to mi aż słabo

Miałem już 5 takich zabiegów:(
@Mokin12: a ja polecam wszystkim ktorzy sie zmagaja z kamica nerkowa poczytac o Himalaya Cystone. Tabletki kosztuja jakies 20/30zl a potrafia rozpuszczac kamienie albo zapobiegac ich powstawaniu. Osobiscie polecam bo sam mialem kiedys te #!$%@? i wiem jaki to bol. Od kiedy to stosuje mam spokoj
@Mokin12: współczuję z całego serca:( u mnie Melo półtora roku jak obudziła się z bólem, przez który dwa razy zdarzylam zemdleć zanim karetka przyjechała. I szczerze jak mnie cokolwiek zakuje delikatnie nawet w okolicach nerek, to zaczynam panikować i dostaje gorączki. Na sorze spędziłam ponad 12 godzin pod kroplówką o od tego czasu zawsze mam w apteczce nospę max.
@Mokin12: ja miałam średnio 3 razy w roku atak i sobie z tym żyłam ale po ostatnim dostałam gorączki i urolog mi polecił "super zabieg nieinwazyjny przez cewkę moczową cyk laserem usuniemy będzie pani jak nowa" Już na stole okazało się że mam za wąskie przewody moczowe więc jednak musieli mi się przebić przez plecy, co bolało w #!$%@? bo chyba tam znieczulenie nie sięgnęło nie wiem. Ostatecznie i tak wszystkiego
@JanuszPDM: wut? To są na to jakieś zabiegi?( ͡° ͜ʖ ͡°) trafiłem na sor, przeszło rzyganie z bólu, bo zeszło z samej nerki i kazali ml #!$%@?ć. 3 tygodnie po pęcherzu mi się to przewalało i w końcu zadzwoniło o muszlę. Żadnego długiego porodu, 9mm kamień. Tak czy inaczej #!$%@?, ale myślałem że rozbijanie kamienia to mit