Wpis z mikrobloga

pół nocy nie przespane, ból gardła jakby żyletkami cieli, z nosa leje sie woda, zatoki zachane i opuchnięte, w uszach swędzi, skóra głowy swędzi, oczy zapuchnięte, zaklejone swędzące, w płucach rzęzi i swędzi, a głowa boli. Okna zamknięte cały czas, a wszystko dlatego ze zapomniałem na noc leków na alergie wziąć. Mam takie marzenie że kiedyś będe mógl wyjśc z domu w okresie marzec-lipiec

#alergia #gownowpis
  • 7
może mialo by to sens jakbym mial katarek po całym dniu na powietrzu, ale nie w moim przypadku gdzie badania wskazały że moja reakcja na dane alergeny wychodzi poza skalę.
@mtgosciu: może zastrzyki na ten okres? Ja jak je brałem to mi w #!$%@? pomagały, ale jak skończyłem kurację to zaczęło się od nowa, jakieś tabletki brałem ale nic nie pomagało i już od jakiegoś czasu nic nie biorę
@Ybow: 7 lat brałem zastrzyki, potem za pare lat jeszcze rok brałem ale nic nie dawalo i przerwałem. W tym roku próbuję tabletki pod język - to chyba moja ostatnia nadzieja jak to nic nie da to przeprowadze się na pustynie albo na syberię