Wpis z mikrobloga

Tak jeszcze w temacie pani any to przypomniała mi się taka historia z koleżanką w Hiszpanii.

Otóż miałem na studniach znajomą, która wyjechała na Erasmusa do Madrytu na pół roku, ale tak jej się spodobała Hiszpania, że jak skończyła licencjat to rzuciła studia i wyjechała do Barcelony do pracy i spędziła tam jakieś 4/5 lat.
No i byłem tam u niej w Barcelonie w odwiedzinach prawie tydzień.

Oprócz tego, że pokazała mi miasto to opowiedziało mi co nieco o Hiszpanii i bachacie xD
Otóż zapisała się na lekcje bachaty i mówiła, że w Hiszpanii i Portugalii ten taniec jest potocznie nazywany "zaproszeniem do seksu" xD
Jest przesycony sensualnością i erotyzmem, a jej trener to w ogóle ocieka testosteronem jak zresztą większość Hiszpanów.
W ogóle mówiła, bez ogródek, że Włosi, Hiszpanie Portugalczycy i Kolumbijczycy których poznała, bo w takim kręgu się obracała(xd), to najwięksi podrywacze na ziemi. Typy potrafią mieć po 2 dziewczyny na raz bo nie mogą się na jedną zdecydować no i jedna to im mało.
Najlepsze jest to, że ta koleżanka to serio mocne 4/10, a w pierwszym tygodniu jej pracy na komunikatorze w korpo 13stu Hiszpanów do niej napisało o propozycji jakiejś kawy czy obiadu xDD

Ja się nie dziwie, że typ z którym 2 lata mieszkałem we Wrocławiu na stancji, Portugalczyk, który z wyglądu był 5/10 175cm i sam mówił, że u siebie ma problem z wyrywaniem to tutaj potrafił wyruchać 4 laski z #tinder w ciągu tygodnia, a jak poszedł pierwszy raz na kluby to jakaś #p0lka z nim tak tańczyła, że myślał że jest prostytutką xD

Także Bobek, you need to start asking questions Bobek xD

#afera #lewandowska #lewandowski #pilkanozna #hiszpania #bachata #barcelona
  • 71
nikt nie lubi ale każdy by skorzystał jakby się rozłożyło nogi.


@WyzwolonaPodrozniczka: Tylko z czego tu być dumnym, że chwalisz się tym że jesteś dla ludzi tylko kawałkiem mięsa do bzykania. Mam wrażenie że dlatego tak tu spamujesz i się udzielasz, bo w głębi wiesz że twoja wartość sprowadza się często tylko do bycia seksualnym przedmiotem, i nie do końca to ci się podoba, więc wpadasz w taki cope.

Jesteście tylko
@czokobons: no właśnie ostatnio sporo tu różowych zielonek, więc ciekawe czy to jakiś wykopek trolluje czy są to jakieś fejsbukowe Juleczki które próbują tutaj swoich sił.
zbyt oczywiste troll konto. Az dziw bierze, ze ludzie sie na to lapia


@bezprzypau: Trol czy nie trol, znam takie laski co by pisały dokładnie to samo (pierwsza z brzegu to była żona mojego brata, która zrobiła go na 150 tyś. zł xD), więc jestem skłonny uwierzyć że mogą być to jakieś psycho Juleczki z grup fb xD
@Pabick: psycho juleczka na pewno by sie nie przyznala do bycia szlaufem. Ciekawi mnie jedynie czego tutaj szuka tymi swoimi wysrywami, bo jak na razie, to jedynie potwierdza wszystkie zarzuty padajace w jej/jego strone ()

@Mamaboss to drugie konto tej samej osoby. Ten sam styl pisania.
to drugie konto tej samej osoby. Ten sam styl pisania.


@bezprzypau: Na grupach fb wszystkie piszą tak, jakby to był jeden jakiś bot, a przekonałem się tego na forum matek polek gdy zacząłem sie tam udzielać, no a że jako facet zacząłem coś doradzać to im się nie spodobało xD Tylko że argumentem ośmieszającym mnie nie był temat sexu, a to że nie rodziłem to mam sie nie wypowiadać i co
@WyzwolonaPodrozniczka

nie to nie działa analogicznie xD

bo kobietę się zdobywa a mężczyzna jest tym który zdobywa

jeżeli kobietę zdobyło pierdyliard facetów to jej wartość jest niska i jest duże prawdopodobieństwo że ktoś ją zdobędzie w trakcie trwania związku

to jest bardzo proste...

jak laska jest w relacji z 4 facetami to żaden nie może być pewny czyje jest potomstwo

jak facet jest z 4 kobietami w relacji to wie dokładnie czyje
@Pabick: nie bede za bardzo analizowal jakiejs niezbyt bystrej zielonki z internetu, ale:
-prowokacyjny nick
-udzielanie sie jedynie w tematach okolo p0lkowych
-wyzywanie kazdego na okolo ad personam (w tym razaca ojkofobia)
-poslugiwanie sie nomenklaturą typową dla wykopu
-bieda umyslowa

Dla mnie oczywisty troll, ale masz racje. Pasuje rowniez do sfrustrowanej karynki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sprus:

kobieta ma być wstrzemięźliwa i wybrać najlepszego

facet może nie być wstrzemięźliwy ale ma być najlepszym wyborem


No to czemu macie taki ból d0py o Bambo albo Alvaro? Widocznie dla kobiet to są najlepsze kąski a nie kartoflane mordy p0laków xD Facet może nie być wstrzemięźliwy ale musi go ktoś najpierw chcieć a jeśli tak nie jest no to jego harcowanie odbywa się tylko w głowie a kobieta ma wybór
Tak więc nierób Hiszpan > pracujący i dobrze zarabiający Polak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Pabick: dokładnie tak, to już nie te czasy, że jak się nie miało chłopa co utrzymuje dom i pluje na zające to się umierało na skraju osady bo ojciec wyrzucał z domu gdy się osiągnęło dorosłość,

dlatego przede
@WyzwolonaPodrozniczka: Płyta Ci się chyba zacięła, co? Ty znowu nazywasz każdego kto krytykuje puszczalstwo incelem XD no to mam złe wieści bo w moim przypadku nie trafiłaś.

Ja krytykuje jedynie urwiska do których chyba się zaliczasz. Dobrze wiesz, ze jedyne co masz do zaoferowania to swoja przruchana dupa i to cie boli :)

Chadem nie jestem ale z puszczalskich suk korzystam chetnie. A jak się będę chciał z kimś związać na
Płyta Ci się chyba zacięła, co? Ty znowu nazywasz każdego kto krytykuje puszczalstwo incelem XD no to mam złe wieści bo w moim przypadku nie trafiłaś.


@dzkeson: bo to zwykły troll, jakiś wykopek sobie jaja robi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pabick - > Płyta Ci się chyba zacięła, co? Ty znowu nazywasz każdego kto krytykuje pu...

źródło: troll

Pobierz