Wpis z mikrobloga

@Dree921: 150ml dobrego leanu około 25-30zł płacę. Wiadomo że lepiej ekstrahować antidol niż walić thiocodin(chyba że wolisz mieć #!$%@? wnętrzności), ale większości ludzi się nie chcę więc walą thiocodin bez ekstrakcji. Chciałbym zobaczyć osobę która rok/dwa wali thiocodin bez ekstrakcji sulfogówna :DDD(pewnie nie żyje)
@Dree921: ekstrakcja z antka jest opłacalna tylko jeżeli nie masz dostępu do innych opio/leanu w normalnej cenie. Nawet w #!$%@? cenie pewnie dalej diler wychodzi lepiej. Generalnie antidol>thiocodin. Thiocodin bez ekstrakcji to proszenie się co najmniej o srakę a w najgorszym przypadku o wymioty. Jak masz opcję to kupuj opio od kogoś, ewentualnie ogarnij lewe recepty i hulaj dusza
@piemessiah Ja latałem 3.5 roku po 2-6 paczek thiocodinu tygodniowo i nic mi nie było. Nawet brzuch mnie od tego nie bolał ani nie wymiotowałem. Nie wale od dwóch lat bo już nie klepało tak fajnie jak kiedyś...a i z ilością nie chciałem przesadzać. Może sulfo jest destruktywne dla żołądka ale napewno nie tak jak ci się wydaje.