Wpis z mikrobloga

#szukam #szukamfilmu a dokładnie szukam nagrania spektaklu "12 ławek" w reżyserii Jarosława Stańka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/12_%C5%82awek

Generalnie od lat (w sumie odkąd miałem swoje pierwsze mp3) co jakiś czas mi się przewija mix piosenek ze spektaklu 12 ławek. W skrócie, to spektakl #hiphop zrobiony w 2005 roku. Moim totalnym marzeniem jest go zobaczyć na żywo, ale jako został zagrany parę razy kilkanaście lat temu to szanse są marne.
Ale!
Został wydany na DVD. Podobno, bo nigdy nie udało mi się ustalić wydawcy. Została również wydana płyta z muzyką i to ona jest czasami dostępna w internecie. Ja szukam całego nagrania.
Przeczesałem już absolutnie cały internet, od stron teatrów, bruk festivalu gdzie było pokazywane dvd, facebooka (5 lajków), no generalnie skorzystałem z moich skilli googlowania i nie jestem w stanie już nic więcej wydusić. Chyba nie chcę pisać do reżysera xD chociaż jeśli mirko nic nie pomoże to pewnie to zrobię.

Tutaj dochodzimy do meritum. Czy ktoś jest mi w stanie wyczarować takie cudo?
Ozłocę, zapłacę, dam buzi. Gratyfikacja do wyboru.
#pomocy
  • 2
@Raum: myślę, że reżyser powinien wiedzieć kto nagrywał czy wydał, bo pewnie z tego miał jakiś tantiem. A pewnie takie zainteresowanie po latach nawet mu będzie schlebiać i chętnie pomoże.
Tak myślę :)
via Wykop
  • 0
@Alpha_Male: No tylko tutaj też będzie gonitwa bo jego fb nie ma możliwości kontaktu, strona internetowa padła i nie wiem gdzie aktualnie pracuje xD