Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem
Czy zagadanie z dupy do obcej laski w pociągu podlega pod jakiś paragraf?

Siedzę sobie obok jednej różowej, mega fajna dziewczyna (w sensie ładna ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Dzierga sobie na drutach jakąś maskotkę z wełny, chciałbym jakoś zagadać, zapoznać się
Pytanie brzmi, jak to zrobić XD
  • 23
  • Odpowiedz
@Szaszo: nie chcę narzekać na Polskę, ale niestety strasznie trudne jest stwierdzenie u nas czy powinno się do kogoś zagadać w takich miejscach jak bus/pociąg/poczekalnia czy nie

Z tego co widzę w UK ludzie są na to bardziej otwarci, u nas jednak nie jest to takie proste i można się czasami spotkać z dziwnymi reakcjami.

A co do laski to zagadaj. Jeśli od razu będzie pomagała w rozmowie to elegancko. Jeśli
  • Odpowiedz
@Szaszo: Jak jesteś chadem to możesz zagadać. Ogólnie można zagadać bez wyobrażeń- tylko po to, żeby miło spędzić czas. Jednak jak słucha czegoś przez słuchawki, czyta książkę czy ciągle korzysta z telefonu to nie przeszkadzaj, bo nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Szaszo: zapytaj o to skąd pasja do dziergania i ze fajnie jej idzie i co jeszcze umie dziergać. Wiem, ze minęło 5 h ale jak jedziesz z PKP to może jeszcze nie jest za późno
  • Odpowiedz
też ostatnio miałem taką sytuacje i wiesz co? wysiadła a chłopak czekał na nią na przystnku


@I_am_not_happy: o #!$%@?, przypomniałem sobie jak dawno temu jechałem pociągiem że stancji do domu rodzinnego po coś tam i siedziały takie dwie nastolatki no z 16-17 lat. Coś tam gadaja, czasem zerkam bo fajne dupy. Wysiadają na jakiejś stacji przede mną, to sobie z ciekawości patrzę czy je odbiorą rodzice czy coś, a tam dwóch
  • Odpowiedz