Wpis z mikrobloga

ściągnąłem revanced z oficjalnej strony oraz microg w najnowszej wersji. Po włączeniu filmu odtwarza noalnoe jakiś czas a potem się zacina i nie przestaje buforować. do tego nie mam łapek w górę ani w dół i wyświetla jakoś błąd w trakcie rozpoczęcia filmu na dole w pasku. ktoś pomoże to ogarnąć? #youtube #vanced #revanced #android
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Madridista98 @Lulz1 @Otsego_Amigo @zielonkanawieki ch|uj już w ten stary Vanced i te dislike'ki. Ja się pytam czemu w ReVanced ciągle zrywa połączenie i jest buforowanie w nieskończoność po kilkudziesięciu sekundach oglądania ?
Przecież to jest tragedia - to obecnie jedyna działająca apka , a NewPipe to żadna alternatywa
  • Odpowiedz
@MikeR: nie mam pojęcia, ale gdybym miał taki problem to wyczyscilbym dane apki i microG, odinstalował i zainstalował ponownie. Jeśli by nie pomogło to kaplica i #!$%@?ło się na amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Otsego_Amigo no to zrobiłem już wszystko co mogłem i dalej nic nie pomogło. Google skutecznie zablokował microG / vanced. Myślę, że kwestia kilku godzin i u was będzie to samo :)
  • Odpowiedz
@MikeR: no jak na razie nie zauważyłem jakichś problemów z revanced, ale faktycznie usunąłem cały vanced z microg i zainstalowałem od nowa z revanced. Używam na telefonie i na tablecie.
Może faktycznie wywal wszystko i spróbuj postawić revanced od zera.
  • Odpowiedz
  • 0
@Otsego_Amigo vos o tym czytałem ale gdzie to włączyć? robiłem teraz wg jakiegoś poradnika strony Hejto czi manager, potem sprawdzenie wersji yt, patcher i wtedy instalacja aplikacji ale po zainstalowaniu wcale się nie włącza teraz
  • Odpowiedz