Wpis z mikrobloga

@italia__: a może ktoś ma zły dzień? ma specjalnie udawać, że dzień jest dobry bo jaśniepan @italia__ tak sobie życzy? udawać szczęśliwego a w głebi duszy cierpieć?

najbardziej #!$%@?ące jest to jak taki człowiek #!$%@? się właśnie, mówi "dzień dobry", nie masz najmniejszej ochoty odpowiadać, bo masz #!$%@? do tego prawo, a on potem z pretensjami jeszcze głośniej "DZIEŃ DOBRY" jak taki zaprogramowany NPC
  • Odpowiedz
@italia__: Blok to jeden z najgorszych raków społecznych jakie wydarzyły się po tej stronie żelaznej kurtyny. A najśmieszniejsze, że całe pokolenia w tym substytucie normalnego domu wychowane tak się do tego przyzwyczaiły, ze ten styl życia uważają za normalność, przez co co nikt nie protestuje kiedy na około, w dużych miastach iw sumie nie tylko wyrastają blokowiska nowej generacji jeszcze gorsze niż te stawiane za PRL-u.
  • Odpowiedz
@italia__: zabawne bo jeszcze nie tak dawno było inaczej i nawet sąsiedzi którzy się nie lubili to mówili sobie dzień dobry, ale coś się w naszym społeczeństwie zmieniło. Zauważyłem że ludzie się nie pozdrawiają głównie w miejscach gdzie jest dużo ludzi napływowych.
W UK gdy byłem na urlopie i mieszkałem chwilę w małej miejscowości to wszyscy mi pierwsi mówili dzień dobry, nawet gdy jechałem na rowerze po zadupiach.
Coś się zepsuło
  • Odpowiedz
@italia__: Ja odpowiadam zazwyczaj ludziom dzień dobry, ale mówić pierwszy to nie mówię. Mieszkam w obecnym miejscu półtora roku, a co kogoś zobaczę to za nic twarzy nie kojarzę xD Nawet ludzi z naprzeciwka nie kojarzę.

Możliwe że cały mój blok to jedno wielkie airbnb, a ja nic o tym nie wiem.
  • Odpowiedz
a on potem z pretensjami jeszcze głośniej "DZIEŃ DOBRY"


@Catmmando: dokładnie tak trzeba cisnąć niekulturalnych sąsiadów. Kolega widzę jeden z tych buraków co nie umieją zwrotów grzecznościowych? Przepraszam i dziękuję też nie używasz?

ma specjalnie udawać, że dzień jest dobry


Masz autyzm, czy serio nie rozumiesz znaczenia zwrotów grzecznościowych? Jak ktoś ci mówi dowidzenia też nic nie odpowiadasz, bo nie wiesz, czy się z kimś jeszcze będziesz widzieć?

Jak ktoś ci
Bananek2 - > a on potem z pretensjami jeszcze głośniej "DZIEŃ DOBRY" 

@Catmmando: do...

źródło: A6985094-73C2-49D2-A303-E466F8758834

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Niby można to olac i nie mowic dzień dobry ale jednak jakoś tak dziwnie kogoś mijać chodnikiem i udawać że się go nie widzi
  • Odpowiedz