Wpis z mikrobloga

@odyn88: nie kumam czemu tak wszystkie kanaly commentery siadly na fagate za taka akcje krzywa. a tu tez chamsko widac co sie odj*** i wszyscy cisza... jazda z nia powinna byc.. i to jeszcze gorsza bo wybrala wiadomo kogo....
@odyn88: nie zazdroszczę dzieciakom co mają teraz po 10-14 lat i ich youtube tak wygląda. Najgorsze, że nie uchronisz dziecka przed takim czymś. Możesz je zajebiście wychowywać ale jak pójdzie do szkoły albo dostanie wolną rękę do przeglądania internetu to koniec. Ja jak chodziłem do podstawówki to youtube to byli Rock i Rojo i jacyś inni gameplayerzy. Totalnie normalne osoby. Teraz dzieciak wchodzi na yt i widzi wszędzie bogactwo, domy, nowe
@mlodyernest Rojo miewał swoje odpały (ale nie było to jakieś mocne jak na dzisiejsze standardy) a tak na prawdę nie długo później pojawiła się patola typu nitra czy isamu. Więc mały był okres czasu kiedy YouTube był w miarę git
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@odyn88: dzisiaj to mam chyba dzien hejtowania na wykopie ale tych baby pustych sie nie da inaczej skomentowac xD Zwykla ku..a ktora z obrzydzeniem dawala dupy karłowi, zeby do ekipy sie dostac i zarabiac na influencerstwie xD Parszywa larwa, niech znika z internetow.