Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazorlenu #pis #bekazprawakow #polska
PiSowcy to się już nie #!$%@?ą w tańcu.
Wprost mówią: Orlen finansuję naszą kampanię, tak za wasze pieniądze polaki biedaki. Kojarzycie te wysokie ceny z dupy na stacjach? No to teraz z nich mamy w opór siana na wiele tygodni rozdawnictwa i kampanii wyborczej i co zrobicie? A no nic.

Najbliższe wybory NIE BĘDĄ UCZCIWE nawet jak na poziom dna, czyli PiSu.
Szykujcie się na #!$%@? bo nikt wam tyle nie da ile PiSowiec obieca. Rodziny pisowców, emeryci i patusi będą opływać w złocie, ku chwale partii. Szkoda strzępić ryja.
Krs90 - #bekazpisu #bekazorlenu #pis #bekazprawakow #polska
PiSowcy to się już nie #!...

źródło: jebapis

Pobierz
  • 11
@Krs90
Ja nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, kogo do głosowania na PiS przekonuje taki orlenowski wysryw xD. Negocjacje menela o 2 zł z ekspedientka w Żabce brzmią bardziej przekonywająco niż te twitterowe wysrywy. I ja teraz nawet nie ironizuję xD. Ja po prostu nie wiem z kim ja żyję w tym kraju.

- premier Morawiecki zesrał się o 7 rano i śmierdzi, dokładnie tak samo jak ty w swoim kiblu,
@Antoni_Kosiba: man dokładnie te same myśli, jak pis zostanie na kolejną kadencję, to zabieram rodzinę i trzeba będzie się przenieść
Szkoda, bo kraj piękny, tylko ludzie idioci (nie wszyscy)
Cóż, dziesiątki lat okupacji, czystek inteligencji odcisnęły piętno na tym narodzie...
Szkoda, bo na pewno będę tęsknić...
nikt wam tyle nie da ile PiSowiec obieca. Rodziny pisowców, emeryci i patusi będą opływać w złocie, ku chwale partii. Szkoda strzępić ryja.


@Krs90: Przecież ameby z PO obiecują więcej. Między innymi kredyt 0% czy waloryzację 500+
@Kapitalista777 ty to jesteś naiwny xD
powiedz nam, co PO narozdawało?

Nie ogarniasz takich podstaw, że PO żeby wygrać, MUSI odebrać część wyborców PiSowi. Wy chyba myślicie, że wyborcy się z nieba biorą. Po to są te durne obietnice. Nawet jeżeli PO coś rozda, to to będzie rzędy wielkości mniejsze niż to co daje PiS. Ja oceniam PO po tym jak realnie rządzili. Może nie najlepiej, ale bez porównania do gówna którym
@Kapitalista777: Edukacja xd Z tego co pamiętam to opozycja przez jakiś czas mówiła, że 500+ to pogram na kredyt, który wyjdzie po czasie np. w postaci wyższych cen (czyt. inflacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a skończyło się na grillowaniu w tvp Tuska, że chce zabrać ludziom hajs i wgl "Fur Deutschland" ( ͡º ͜ʖ͡º)