Wpis z mikrobloga

Mirki śmiga ktoś na mt07 lub z750? Zastanawiam się co byłoby lepsze na pierwsze moto i wszyscy znajomi polecają te dwa modele i z tego co widziałem z750 z racji na wiek jest sporo tańszym sprzętem tylko czy to nie za mocne sprzęty na start? Dodam ze jeździłem już motocyklami tylko ze crossowkami
#motocykle #yamaha #kawasaki
  • 11
  • Odpowiedz
@beritt: Ja mam ER6F (2gen) i myślę że nie wygląda źle, N'ki faktycznie 1-2 gen z tą lampą wyglądają średnio xD 3gen N'ki wygląda moim zdaniem przyzwoicie.
  • Odpowiedz
@beritt Sporo ludzi bierze na siebie takie sprzęty i dają radę, ja sam osobiście kupiłem GSRa i nie żałuję, jest dosyc ciężki ale moim zdaniem wszystko jest dla ludzi którzy mają rozsądek, ja bym wziął Z750, nie będzie też kieszeń tak boleć po jakiejś parkingówce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Jabuszgo W tym roku będę się uczył jezdzic na 30 konnym bobrze(ls650) a pytanie z wpisu dotyczy bardziej przyszłego sezonu. Gdybym ogarnął w miarę jazdę to myśle ze z750 mogłoby być motocyklem dla mnie
  • Odpowiedz
@beritt Też brałem go pod uwagę jako pierwsze moto, ale trafiła się perełka i zrezygnowałem, zabrzmi to banalnie ale chłodna głowa i do przodu, będzie dobrze
  • Odpowiedz
@beritt: Śmigam od 2 sezonów na Mt07 2016 zduszoną do 35kw - bardzo przyjemny sprzęt. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to miękkie zawieszenie. Podobno w nowszych rocznikach je poprawili.
  • Odpowiedz
  • 0
@pgjka: Mt’ek do mnie przemawia właśnie niezbyt duża mocą na start ale tez teraz się sporo cenią nawet za kilku letnie modele w porównaniu do innych nakedow
  • Odpowiedz