Wpis z mikrobloga

@onomatopeja_

tak szczerze to każdy dostaje to co daje. jak w życiu. jestes miły i okazujesz szacunek, to samo dostajesz. jesteś pyskatym wyszczekany gnojem, to tak jestes traktowany ( ͡º ͜ʖ͡º)


o już wjechał fenomen sprawiedliwego świata xD.
@Nerlo_ajcats też mnie zastanawia skąd takie #!$%@? się biorą jak niektórzy komentujący tutaj

@Protectorx super, bardzo mnie to cieszy że Ci się wiedzie koleżko

@bullsh1t @bullsh1t hahahaha no comment, smutne życie macie dzieci, jak w każdej kobiecie jedyne co widzicie to worek na sperme

@bury256 niestety od kilku lat to dramat, w każdym poście jad i frustracja i wszystkiemu winni są wszyscy no i przede wszystkim te wstrętne p0lki xD
@spiegelglas:
Ja jestem managerem ale takim średnim jeszcze xd ale do tego robię flipy na boku i sumarycznie hajsu mam, prace i flipy bardzo lubię (dużo pracy bo trochę jak Janusz sam robię dużo)

Świetny związek, dosyć młody ale potencjał ns rodzine jest

Mam przyjaciół i super rodzine. Dużo kontaktu utrzymuje bo to dla mnie ważne.

Na codzień gram w gry,, trochę jeżdżę na wycieczki, trochę po knajpach chodzimy
Planuje kupić
szczesliwe zycie z p0lka i juz wiadomo, ze troll albo naiwniak xD


@bullsh1t, nie poprę Cię w tym twierdzeniu.
Istnieją tacy, którym się udało w życiu więc nie uważam go za trolla ani naiwniaka, ale chwalenie się tym na portalu na którym zbierają się ci, którym się w życiu kompletnie nie udało jest po prostu chore @onomatopeja_.
@sqlserver jak widać wyżej są też ludzie normalni, którzy nie robią kupki w majtki bo ktoś śmie być szczęśliwym. a że przy okazji tyle piekących dup udało się aktywować, jak dla mnie win win sytuejszyn xD
@sqlserver każdy człowiek ma w sobie coś z psychopaty, dla mnie chorym psychicznie jest człowiek co je placki ziemniaczane z cukrem, dla Ciebie ktoś, kto lubi jak frustratom leci pianą z pyska, bo ktoś śmie być szczęśliwym ( ͡º ͜ʖ͡º)
dla Ciebie ktoś, kto lubi jak frustratom leci pianą z pyska, bo ktoś śmie być szczęśliwym


@onomatopeja_: zgadza się. Dla mnie ktoś taki jest zdecydowanie psycholem. Idź teraz kopnij jakiegoś dzieciaka chorego na raka, to jest twój poziom rozrywki.
Do mnie możesz więcej nie pisać, bo psycholi daję na czarną listę.