Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakiś sprawdzony schemat, sposób (nwm, poradnik na YouTube)na rożne w obronie i ataku? Wbijam w miarę spoko rangi, ale rożne to dramat, mam wrażenie że na moją 1 bramkę, przypada 10 przeciwnika

#fut
  • 6
  • Odpowiedz
@michalp1892: w obronie cofać zawodnikow, presujesz napastnikami, później pomocnikami i na końcu boczni obrońcy. Stoperami nie ruszaj prawie wcale bo jeśli nie umiesz to zrobisz więcej złego niż dobrego. Piłka krąży szybciej niż zawodnik biega więc do 30m od swojej bramki lepiej wyprowadzać piłkę podaniem niz sprintem. Zastawiać się LT gdy dostajesz podanie mając na plecach przeciwnika. pres drugiego zawodnika przydaje się bardziej w bocznych sektorach bo w środku po prostu
  • Odpowiedz
@michalp1892: aaaaaa to inna para kaloszy, ja to rzucam na afere i pogba zazwyczaj coś trafia. W obronie chyba najlepiej ruszać się bramkarzem jeśli dobrze gra na przedpolu
  • Odpowiedz
@lsrrdc: mam tak samo Pogba przy różnych to kot. A wykonywanie ich przez Di Marie mam opanowane do perfekcji. Praktycznie za każdym razem piłka leci w to samo miejsce. Dodam jeszcze że najlepiej strzela się z przewrotki.
  • Odpowiedz