Wpis z mikrobloga

Mirki niech mi ktoś wytłumaczy co laski mają w głowie...
Żona myślała ze jest sama w domu, przyszedł teść i zaczęła mnie obgadywać że nic nie robie, że nie potrafie nic zrobić itd, co jest nieprawdą, a ja siedziałem w pokoiku i słuchałem wszystkiego po czym Żona weszła do pokoju i się połapała ze wszystko słyszałem, wszystko. Zrobiła mi awanturę ze podsł#!$%@? i że sam sobie jestem winien po czym strzeliła focha. I tak już sie nie odzywa trzy dni nawet jeszcze się pluła ze za głośno zęby myłem.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 144
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: wiedz że już z tego nic nie będzie. Znam to autopsji, zresztą żona pewnego piłkarza jest taka sama. Chociaż byś zdobył mistrzostwo świata to i tak się nie liczy bo...i tutaj możesz podstawić dowolną rzecz którą p0lka sobie wymyśli. W pewnym momencie musiałeś okazać jej słabość i weszła na Twojego garba. U mnie było to samo.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: fochy czy obgadywanie to żaden problem, to symptom, że cię nie szanuje i może darzy jakąś mieszanką litości, współczucia, sympatii czy przyzwyczajenia ale na pewno miłością to nie jest. Krzyżyk na drogę.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol

Po prostu Cię nie szanuje. Tyle. Laski zachowują się w taki sposób względem facetów, których nie szanują. Wiem bo sam niestety doświadczyłem i znam wielu innych mężczyzn którzy byli w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz