Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak kobiety mogą być zdziwione w kwestii męskich potrzeb. Mi zajmuje ok trzech dni by mieć znowu ochotę na seks, niektórzy mają wyższe poziomy testosteronu i mogę się ruchać codziennie.

Czy do was drogie różowe paski dociera że posiadamy coś takiego jak jądra i produkujemy spermę która ma zostać wydalona by zapłodnić kobietę? Wy nie macie takich problemów, ale zrozumcie że mężczyźni nie mają po prostu wyjścia bo tak są zbudowani na poziomie hormonalnym.

#niebieskiepaski #seks #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: @Rozmowa_nie_kontrolowana

Chłopu o ile nie jest chory to chce się w każdym wieku, ochota odchodzi głównie po kolejnej toksycznej awanturze, po graniu seksem przez kobietę żeby coś uzyskać i wodzeniu za nos albo dawaniu z łaską i pretensjami. Jak chłop już raz dojdzie do wniosku, że lepiej zwalić konia w 3 minuty i mieć spokój niż się starać o wasze względy to już praktycznie nie ma powrotu z tej drogi.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Spoko, nie wątpię, ale u mnie akurat był nieco inny scenariusz zdarzeń.
Natomiast nie da się ukryć, że własną ręką, bądź przedmiotem nią obsługiwanym idzie znacznie szybciej, przyjemniej i bardziej bezkonfliktowo. Ciazy nie będzie, pretensji, że robisz coś nie tak nie będzie, przykrości, że ktoś posłużył się mną jak przedmiotem nie będzie. A co będzie? Satysfakcja. Wybór jest oczywisty. Jedyny problem taki, że zawsze glupi człowiek w głębi głupiego serduszka
  • Odpowiedz