Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Tak z 30iq ale to tylko na jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zjazd zależy od ilości i jakości ja tam nigdy jakichś super zwał nie miałem chyba że po parudniowych ciągach. Po prostu jesteś bardziej zmęczony, czasem mięśnie bolą od #!$%@? albo fiut od walenia konia. Jak dodasz do tego witaminki i coś tam będziesz wcinał + przy ciągach przynajmniej na jakiś czas się położyć
@serek_heterogenizowany bedziesz walil do konca wora, bezsennosc, schizy, serce #!$%@?, jakbys #!$%@? przez stadem bykow, a lezysz #!$%@? na koju. Pisk w uszach, trzaski, kamery w pokoju, kia na podjezdzie, ktos w pokoju obok gada o tobie, idziesz dziesiaty raz to sprawdzic, #!$%@? rozmowe przez 20 minut, w koncu wchodzisz, a tam nikogo nie ma. Ktos podglada przez okno, cien za drzwiami sie rusza, a to tylko firana, ale myslisz, ze wlamanie.
@serek_heterogenizowany: Zjazd po stimach jest symboliczny w porównaniu do kaca alkoholowego. Tzn. wiadomo że zależy od dawki i organizmu, ale przy okazjonalnym użyciu i jeśli nie zjesz na raz pół kilo, to powinien być lajt. Jesteś po prostu zmęczony.

Moim zdaniem właśnie dlatego to jest tak niebezpieczne, że efekty są bardzo fajne, a konsekwencje na drugi dzień bardzo małe. One się pojawiają dopiero jak ktoś się już naprawdę mocno #!$%@?.

Pytania
@nocny-mirek: fizycznie może i tak, ale to jak się czułem na zjeździe po fecie, kiedy raz kiedyś miałem okazję spróbować było straszne. Nie mogłem się doczekać aż się skończy. Straszna męczarnia. Może zazwyczaj nie ma takich efektów, bo jak pisałem miałem okazję zażywać tylko raz. Najgorsze, że po takiej intensywnej nocy nie mogłem po prostu iść spać tylko musiałem to przeczekać.
@serek_heterogenizowany nie bierz fety ani żadnych kryształów tylko kup sobie czysty koksik taki 90%+. Nie masz po tym żadnych zjazdów ani problemów ze spaniem (oczywiście nie wal przed samym pójściem spać xD). Jedna kreska wchodzi jak dobra kawa, a potem masz ochotę tylko na więcej ale w każdej chwili można przerwać bo masz kontrolę nad sobą, nie ze cię zmiata z planszy xDD