Wpis z mikrobloga

@mamFAJNYnick: mi się kiedyś nie chciał otworzyć, ale normalnie z Allegro - po rozmowie z infolinią mieli podjąć kroki po weekendzie.
Towaru potrzebowałem na weekend więc to ja podjąłem kroki z dużym śrubokrętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Musiałem podważyć drzwiczki w trakcie odblokowywania, bo się blokowały, trochę metalu się odgięło, ale wyjąłem przedmiot.
@Dezynwoltura: to aliexpress a nie allegro niestety
swiat przesylek to obsluguje ale oni odsylaja do aliexpress a Ci do swiata przesylek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po 1 nie mialem srubokretu przy sobie a po 2 nawet nie wiem ktore drzwiczki chcialy sie otworzyc bo bylo 30 sekund i kolejny raz nie moglem otworzyc
@Setral: mi wyskoczyło że mogą mi zmienić na "paczkomat" i głupi się zgodziłem
Wysłałem zgłoszenie ale mają 30 dni na odp
A na Ali bot otworzył spór
Tylko w sumie teraz niby jest że odebrane a paczka jest w środku i ten od paczek w sumie może zabrać
@mamFAJNYnick znając życie nie wróci. Jest na razie podejrzenie dziennikarza z Wirtualnej Polski, że nieodebrane przesyłki trafiają do zakładu karnego w Rzeszowie. Super Economy nie wracały nawet do nadawców w ogóle i ta moja też od połowy października nie może wrócić ani do mnie dotrzeć. Z tymi automatowymi przesyłkami też potrafią być cyrki.
@adammarek2: widocznie im nie przeszkadza niezadowolenie klientow
ciekawe czy na zgloszenie cos odp
ale po 30 dniach to paczka bedzie nie wiadomo gdzie
no chyba ze Ci dostawcy przesylek sa do przodu bo skoro w systemie jest ze odebrana a ktos nie zabral