Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bloodhorn: Owszem uważam, że przygodni seks nie jest niczym złym, wczoraj zadałam takie pytanie ponieważ chciałam poznać jakieś sensowne uzasadnienie takiej waszej nienawiści wobec takich kobiet. Fuckboy to pojęcie dosyć znane, oznacza typa co szuka dziewczyn na ons a nie do związku. Serio miałam jednego typa, nie muszę ci tego w żaden sposób udowadniać.
@Britney16: ja się z tymi powyższymi facetami nie zgadzam, a przynajmniej nie w pełni. Spory virtue signaling tam ma miejsce.
W ostatnim poście nie pisałaś o ,,seksie na 1 randce" tylko o rozwiązłych kobietach, które uprawiają ONS-y. To znaczy, #!$%@?ą się na prawo i lewo bez oporów. To jest lekka różnica i choć wydaje się niewielka, dla mnie jest spora. Mi np nie robi różnicy na którym spotkaniu laska chcialaby mi
@apee ja potraktuję. Bardzo lubię baby co dają dupy na pierwszym spotkaniu. To oszczędza sporo czasu i jest całkiem przyjemne. Powinieneś spróbować:)
wiecie co mnie śmieszy? Wczoraj dodałam wpis pytając czemu was tak razi uprawianie seksu przez dziewczyny na 1 randce. W komentarzach większość zaczęła wyzywać i hejtować takie babki. A w dm miałam wysyp wiadomości, że wiele związków właśnie od tego się zaczęło. Także XD


@Britney16:

Bo hejtują ci których to nie spotkało :D A chwalą sobie ci którzy wiedzą z praktyki że to zaden wyznacznik.

Na reddicie był świetny askreddit o
nie, totalnie nie. Ciągle trafiam na jakiś #!$%@? typów. Serio, stwierdziałam, że raczej nie mam szans u jakiegoś przystojniaka i celuję w zwykłych typów. Nawet już przestałam zbytnio patrzec na wygląd. Ale to jacy faceci do mnie piszą to jest jakiś dramat. mam 24 lata. Ostatnio pisałam z typem 34 lata, stwierdziłam, że jest starszy to pewnie będzie dojrzalszy, chłop zachowywał się jak dziecko. Jak szedł spać pisał "albercik idzie nynyny" stwierdził,
iapowaty Albercik, któremu mama w wieku 34 lata kazała sprzątać pokój


@Britney16: a skąd wiesz, że to prawda? Może tylko pisał, bo lubi infantylizować własną osobę (taki fetysz może se chłop mieć, żeby wobec bab przedstawiać się jako niewinne, nieporadne dziecko i pokazywać, że lubi jak nim jakaś k0bieta rządzi). Ja na przykład miałem odwrotnie - jak czułem do jakiejś laski #feelsy (niestety,przez całe życie zdarzyło mi się zgłupieć na punkcie
  • 0
@ArmageddonPrzeciwBladziom: może kłamał? Nie wiem, wierzyłam mu bo nie mialalm podstaw aby mieć wątpliwości. Ja natomiast wole facetów którzy potrafią podjąć decyzje i są męscy. Nie wyobrażam sobie być w związku z takim Albercikiem, miałabym poczucie, ze mam przy sobie dziecko a nie równego sobie partnera. Lubię jak facet daje mi poczucie bezpieczeństwa a przy nim nie byłabym w stanie takiego poczuć , Libię się czuć zaopiekowana