Wpis z mikrobloga

#projektor #projektory #kinodomowe

Zna się ktoś na projektorach? Chciałbym coś kupić po taniości i chodzi mi po głowie aby była to używka markowego sprzętu zamiast chińczyka. Zależy mi na tym aby sprzęt miał rozdzielczość full hd i obsługiwał format 3d gdyż mam już bibilioteczkę takich filmów.

Widziałem na popularnym serwisie ogłoszeniowym optomę hd151x ale bez lampy. I tutaj pojawiają się moje obawy bo na nową i oryginalną lampę na pewno nie będę miał środków. Jest masa zamienników z takich źródeł jak aliexpress. Warto się pchać w coś takiego? Może macie jakiegoś sprawdzonego producenta lamp z chin?

Drugą opcją będzie kupienie używanego projektora z jeszcze sprawną oryginalną lampą, taką która ma jeszcze z 500 godzin życia przed sobą. Ale też skąd będę miał pewność że lampa która jest w użyciu jest jeszcze oryginalna?
  • 1
taką która ma jeszcze z 500 godzin życia przed sobą. Ale też skąd będę miał pewność że lampa która jest w użyciu jest jeszcze oryginalna?


@gupiujzewsi: przede wszystkim nie będziesz miał pewności ile faktycznie lampa przepracowała bo to sobie można dowolnie resetować. Kupno użytki = świadomość, że lampa jest do wymiany.