Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: jak chcesz spawać tigiem to masz kanał tigmasters. Sporo wiedzy darmowej ale też już płatnej w kursach.
Co do innych metod to nie znalazłem nikogo kto by przykuł moją uwagę do końca filmików na YT. Ale też chętnie się dowiem jak ktoś ma coś ciekawego do polecenia
  • 0
@panzerschokolade: Kurde kurs byłby fajny nawet, tylko sie obawiam że ja bym tam poszedł jako zainteresowany hobbysta a reszta to hardkorowi aspirujący profesjonaliści (choć wątpie że tacy byliby na kursie komercyjnym)

od najtańszej. Praktyka i praktyka


@jalop: Wiem jak to jest ze sprzętem - tani, fatalny i chińskich niby marek nie oddaje tym czym jest praca normalna prawdziwymi porządnymi narzędziami. Nie chce sie zniechęcić tylko dlatego że złapie za syf
@konrad__k: @panzerschokolade Jest Piran, jest Akademiaspawania, jest Adiweld, jest Świat Spawacza, jest Tigmasters, jest Topidrut - ALE, sęk jest w tym że robią na swoim sprzęcie na swoich blachach, na swoich osobistych specyfikacjach i swoimi technikami, a do tego mają wyrobionego skila. Każdy z nich ma inną rękę, inne warunki, inne predyspozycje. Ogólniki można posłuchać i podpatrzeć, ale w praniu to wychodzi zupełnie inaczej. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Nie
eeehhh - @konrad__k: @panzerschokolade Jest Piran, jest Akademiaspawania, jest Adiwel...

źródło: DodWFQ9mQkVyWoKFa0ZIu12PYrPo3P2T0taaK-lgJCo

Pobierz