Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
Pobierz s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...
źródło: odc
  • 145
@chwilowypaczelok: dostosowałem się poziomem do twojego pierwszego posta. Mogę smęcić o czym chcę, bo na tym właśnie polega wolność słowa i w tym celu powstało forum dyskusyjne. Ja się wypowiedziałem, ty teraz w tym drugim poście napisałeś, że nie mam racji i jak ty to widzisz - to jest ok. Na tym polega wymiana zdań ludzi myślących.
@klamkaodokna: no właśnie, a problem w tym, że połowa tu teraz prostujących w czasach początków wykopu srała w pieluchy, a wtedy tu było właśnie dużo contentu ludzi z pasjami, ludzi z IT itd. teraz na tagach najpopularniejszych języków programowania masz posuche. Na forach programistów typowo też pełno trolli. Ogólnie twór zwany forum został zalany gównem. Niezależnie czy IT czy kulturystyka i fitness
@sikalafou: Mam takie odczucia jak Ty. Jestem tutaj od 11 lat, nigdy nie dodawałem wartościowego kontentu, jednak miło było poczytać naprawdę ciekawe dyskusje. Obserwować ludzi z pasją. Teraz wykop to taki ściek jak tiktok, szkoda. Czas się ewakuować( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzycheU: tylko #przegryw mam nie zablokowany z tagów, które wymieniłeś, bo 1 na 1000 postów trafi się coś ciekawego i lubię się pośmiać z narzekania na #p0lka, ALE ten tag to przecież aktualnie taki rynsztok, że znaleźć treść jakąkolwiek w tym to naprawdę trzeba się naskrollować :D

90% jakie tam powstaje to mam wrażenie, że to piszą jacyś ciężko chorzy psychicznie ludzie naszprycowani psychotropami, zamknięci gdzieś w oddziale w Choroszczy,
Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi


@sikalafou: aktualne od zawsze i doprowadzi do tego samego co zawsze
„Nie ma nic gorszego niż człowiek, który nie poznał życia i uważa, że należy postępować tylko tak, jak on sam postępuje”
łacina: [Homine imperito numquam quicquam iniustius est, qui, nisi quod ipse
wydawać polecenia ośle to ty możesz swoim kolegom od gierek dla debili a nie mi. Podejmuję dyskusję na interesujący mnie temat licząc na treściwe posty jak choćby ten @arinkao. Od tego właśnie jest forum dyskusyjne. Tak tylko przypominam, bo co najmniej 3, którzy tu otworzyli mordę o tym zapomniało.


@sikalafou: Chciałeś powiedzieć że denerwuje Cie pisanie nie na temat, że okazało sie trudnym czytanie ze zrozumieniem?
To jest tutaj jeden
@sikalafou Ja przeszedłem na wykop, gdy spółka wykupiła Blipa od, z tego co pamiętam, Agnieszczaka i Jagodzińskiego. Taki ze mnie spadochroniarz, jak wielu innych ludzi z Blipa. Potem większość towarzystwa z #blip przemianowanego na Mikrobloga przestała się spotykać na żywo (tak, to był prekursor #wykoppiwo) i wszystko z czasem poleciało w dół.
Najśmieszniej jest z perspektywy osoby która pisze o swoich własnych doświadczeniach, jeśli nie sa to doświadczenia typu: widziałem gupiom julke na tinderze albo zesrałem się na rzadko - to nikt Tobie nie uwierzy że czegoś doświadczyłeś. Jakim cudem coś sie wydarzyło u jakiegoś człowieka? Bajt!


@arinkao: o to to. Dwie sprawy.
1. Ściąganie na siłę do swojego poziomu => wszystko co wykracza poza moją codzienność i moje przeżycia musi być bajtem.
@sikalafou: jest jescze grupa ratowania poziomu i tam można znaleźć naprawdę ciekawe treści, Imperium Romanum itp. Można tu znaleźć normalnych, ale trzeba się naszukać. I gdzie pójdziesz?
@sikalafou: po tym wstrząsającym oświadczeniu i odejściu tak wybitnej postaci kimkolwiek jesteś wykop z pewnością nie będzie taki sam. To wielka strata, jednak pomimo upływu prawie 6 godzin od tego druzgocącego oświadczenia dalej nie usunąłeś konta
Przecież takie działania wręcz zabijają sens istnienia forum i jak byłbym moderatorem to traktowałbym to jako atak przeciwko firmie wykop.


@sikalafou: No dokładnie, to jest atak, sabotowanie forum żeby do reszty zdechło. Już kiedyś o tym pisałam, być może admini myślą że jak pozbędą się ścieku to nie będzie klikania i kasy. Bardzo krótkowzroczne myślenie.
Mają ludzi za debili a prawda jest taka że zostanie 20% przegrywów, wcale ich tak dużo
I gdzie pójdziesz?


@OSH1980: nie wiem. Na razie skupiam się nad szukaniem nowej fury xD, także przeglądam sobie fora moto, zawsze zaglądam na programmersów, grupy facebookowe z moimi technologiami IT, a na wykop to właściwie już mi się nawet gorących nie chce przeglądać, a bywało tak, że wszystkie gorące miałem cały czas przejrzane xD. Tak jak mówię, nie będę robił jakiegoś OFICJALNEGO POŻEGNANIA, czy wielkiego usuwania konta, po prostu z czasem
@sikalafou: najgorsze w tym wszystkim jest to że jak tylko pojawi się jakiś bardziej wartościowy content to twórca jest od razu atakowany więc po czasie rezygnuje
najgorsze w tym wszystkim jest to że jak tylko pojawi się jakiś bardziej wartościowy content to twórca jest od razu atakowany więc po czasie rezygnuje


@K-S-: otóż to i mam wrażenie, że atakuje cały czas ta sama wąska grupa toksyków z tagu #przegryw, sfrustrowanych dzieciaków, prawiczków, wyzywających wszystkich w internecie po prostu i szkalujących każdy content.

To jest według mnie działanie na szkodę firmy wykop, tak jak już wyżej pisaliśmy
nie wiem jak komuś może się opłacać utrzymywanie hermetycznej toksycznej grupy jadących po wszystkim i po sobie nawzajem z resztą.

Przecież to jest absolutna antyreklama wykopu co spowoduje w dłuższej perspektywie jego śmierć, bo nikt poważny tutaj nie przyjdzie. Już się utrwala opinia w internetach, że wykop = incele i tylko z tym się zaczyna kojarzyć.


@sikalafou:
Pobierz arinkao - >nie wiem jak komuś może się opłacać utrzymywanie hermetycznej toksycznej g...
źródło: clapping-leonardo-dicaprio
Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.


@sikalafou: dokładnie. Ja też planuję usunąć to konto, tylko ogarnę się z zmianą pracy
smutne jest to, że zabito fajne miejsce w internecie do komunikacji między sobą, dla wielu ludzi będącym oknem na świat i wydarzenia w nim