Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...

źródło: odc

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
idz na hejto.pl trochę lepiej


@ery78: sprawdzałem po update wykopu i w sumie chyba jeszcze gorzej niż tu xD + moderacja ma kij w dupie i każdy cię posądza o bycie trollem jak tylko napiszesz jakąś niepopularną opinię. Ale krótko tam byłem.
  • Odpowiedz
kto pytał? xD możesz sam zacząć podnosić poziom portalu, a nie oczekiwać że zrobią to za ciebie wszyscy inni


@Szr1h: nikt, jak już wyżej zostało wspomniane forum służy do wymiany opinii, dyskusji. Nie masz ochoty podejmować dyskusji to po co się tu wpier.dalasz dzieciaku?
  • Odpowiedz
to usuń konto panie mądry i nie narzekaj


@czokobons: mogę robić co mi się podoba. Jak będę miał ochotę na narzekać to będę narzekał. Połowa postów tutaj to narzekanie na coś. Ja narzekam na poziom rynsztoku na wykopie od kilku miesięcy szczególnie zaogniony.
  • Odpowiedz
@sikalafou: no ja już nawet nie wiem po co wchodzę jak na głównej jakaś urojona walka z covidem a raczej analiza wsteczna pt. My wiedzieliśmy że to wszystko to lekka grypa od początku lub jakieś coraz to nowsze badania o maseczkach, szczepionkach, wyzywanie ludzi od covidian itp.
Do tego ciągle jakiś artykuł o Ukraińcu który popełnił X lub Y i w komentarzach walenie pały do tego że ooo macie teraz bandere
  • Odpowiedz
czasy idiokracji nastały..debilami łatwiej rządzić więc niestety trend będzie postępował


@yannikto: nie dość, że debilami to jeszcze skłóconymi, bo dzisiaj każda dyskusja na wykopie nie polega na swobodnym przepływie myśli i wymianie na argumenty tylko na tym kto z kogo szybciej zrobi debila, zaatakuje, zwyzywa.
Przecież jakby w sekundę wyciągnąć ten motłoch z dyskusji o polityce, gospodarce, czy trudnych tematach społecznych do realnego świata, rozdać im broń to by się wystrzelali
  • Odpowiedz
Do tego ciągle jakiś artykuł o Ukraińcu który popełnił X lub Y i w komentarzach walenie pały do tego że ooo macie teraz bandere w polsce (szok, na miliony ludzi ktoś popełnia przestępstwo).

Same spiski, robaki, zła unia, wrzucanie klausa szwaba podpisane hurt Durr nie będziesz miał nic xd

Gorące podobnie choć ciut lepiej, jednakowoż przebija się dużo przegrywow i inceli itp obok całego patotagu. Jaranie się jakimiś patusami z klatek, ewentualnie
  • Odpowiedz
@sikalafou: oj zgadzam się. Największy szok, to że ludzie chyba, ci odklejeni, żyją wykopem i kreują tu jakąś równoległą rzeczywistość. Wyłączasz wykop i .. wszystko jest ok. Świat jest zupełnie normalny, nic się nie zmieniło. A na wykopie codziennie koniec świata zwiastowany jest. Nie mówię żeby być ignorantem i nie interesować się np co tam unia wprowadza, ale najczęściej jak jest jakiś news tutaj to jest przekręcany i podbijany raz 10
  • Odpowiedz
@sikalafou Ziom, kto jak kto, ale Ty narzekasz na mało ciekawych postów? Przecież cała Twoja aktywność tutaj to plucie na innych Polaków, że prostaki itp. Pokaż mi choć jeden Twój ciekawy komentarz, który nie mówi o tym jak to ludzie prości są( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sikalafou: poprawiłbym Cię mówiąc sprzeczki zamiast dyskusja( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta się zgadza. Zapamiętaj maksymę: ,,Divide et impera'' to jest w Polsce od wielu lat stosowane
  • Odpowiedz
@sikalafou: Mam to samo. Jeszcze kiedys chcialo mi sie tu dyskutowac z ludzmi ale teraz na wykopie zostaly juz tylko najbardziej szurskie jednostki i polityczne trolle. Gdyby nie to ze nie mam co robic czasami w pracy i nie chce mi sie szukac nowego portalu do ciekawostek ze swiata to juz dawno bym sie stad zawinal a tak siedze i marnuje tu zycie odpisujac w komentarzach dzieciakom i szurom ktorzy mysla
  • Odpowiedz
odpisujac w komentarzach studentom ktorzy mysla ze znalezli rozwiania na wszystkie problemy swiata...


@empee: o to to :D Dyskusja ze studentami to jest aktualnie creme de la creme wykopu. Paź 22 letni, co 3 lata wstecz odebrał maturę i jeszcze mu matka dawała pieniądze na oranżadę, w życiu nie zarobił żadnych istotnych pieniędzy, nie otarł się o biznes, nagle zostaje k.urwa inwestorem, flipperem, graczem giełdowym, seksuologiem, ekonomistą i politologiem w jednym
  • Odpowiedz