Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu pisowskie/powskie/giertychowskie trolle, że:
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze
- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw
- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia
- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację
- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział
- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.

Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.
#polityka #konfederacja
  • 109
Konfederacja to normalność, a lewacki świat to świat klaunów. Zgadza się.

@Jah00: ale ta normalność istnieje. Czemu nie wyjedziesz do Rwandy zamiast spędzać całe życie w piekle lewactwa? Już nigdy nie wróci indeks ksiąg zakazanych czy tortury inkwizycji, jak możesz pozwalać swoim dzieciom i wnukom żyć z taką perspektywą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale bardzo konkretny światopogląd, kulturę i mentalność, które gwarantują rozwój społeczny i gospodarczy

Światopogląd
@thorgoth: Twoje wypowiedzi coraz bardziej przypominają majaki osoby chorej psychicznie. Ja o czym innym, ty o czym innym. Mylisz pojęcia. Nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Jest to tak głupie, że po prostu nie chce mi się już odnosić. Ktoś ci zrobił niezłą wodę z mózgu. Lepiej poczytaj jakieś książki zanim komuś stanie się krzywda. Serio.
@Gerax9: Chociażby temat słynnych już "100 ustaw Mentzena", o istnieniu których ewidentnie próbuje zapomnieć, po czym widać jego skrajny populizm i niepoważne podejście do własnych słów.

Samo reprezentowanie partii w której swobodnie działają religijni zamordyści jak Bosak, czy wręcz zwykłe szury pokroju Brauna świadczy o braku wiarygodności. Nie są to rzeczy, które rozumny, wolny człowiek może tak po prostu zignorować, bo mówi że chce obniżać podatki.
Hipokryzja w temacie wolności słowa,
@Elaviart: Ja się zgadzam z wieloma rzeczami i marzę o tym, żeby powstała lepsza partia do której może nawet wstąpię. Natomiast wszystko co napisałeś w moim odczuciu nie jest wystarczające, żeby nazwać kogoś mniej wiarygodnym od pozostałych partii. Taka jest kolej rzeczy, konsensus rodzi się z dwóch skrajności.

Twoje argumenty są wyolbrzymione:

religijni zamordyści jak Bosak

Ewidentnie opiera swój światopogląd na religii natomiast nie jest zamordystą. Głównie skutkuje to częściowym zakazem
ale po drugiej stronie mam covidian, szurów ekologicznych

@Gerax9: Jeśli należysz do osób wierzących w teorie spiskowe o plandemii, czy kwestionujące naukowy konsensus w temacie antropogenicznych zmian klimatu to zaznaczaj takie rzeczy na wstępie, bo to kluczowe w tej dyskusji. Oczywiście, że jak ktoś jest szurem to zostaje mu tylko Konfederacja - wszak mówimy tutaj o partii, której członek z pełną powagą wymachiwał na sejmowej mównicy gówno-książeczką o globalnym spisku pandemicznym.
@Elaviart:

Jeśli należysz do osób wierzących w teorie spiskowe o plandemii, czy kwestionujące naukowy konsensus w temacie antropogenicznych zmian klimatu


Pandemia była, ale nie należało ograniczać praw niezaszczepionym, zakazywać wychodzenia do lasu, przemieszczania się itd.
Najgorsze jest to, że opozycja proponowała znacznie gorsze zakazy, niż to co mieliśmy, a i tak miliardy zostały wydane na szczepionki, które pójdą do utylizacji.
Analogicznie jeżeli chodzi o zmiany klimatu, trzeba szukać centrum, a nie
Analogicznie jeżeli chodzi o zmiany klimatu, trzeba szukać centrum, a nie ciemiężyć najbiedniejszych Polaków w imię klimatu, gdzie głównym winowajcą jest Azja i Ameryka.


@Gerax9: Przecież to jest puste hasełko, a nie żadne rozwiązanie, co to w ogóle znaczy "szukanie centrum"?. UE nie ma wpływu na państwa Azji i Ameryki, ma wpływ tylko na UE. Poza tym tamtejsze państwa również podejmują działania zmierzające do zmniejszenia emisji. Jak wspominałem, konsensus w tym