Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie nawilżacz powietrza?

Mamy duże problemy w mieszkaniu z wilgotnością. Nawet teraz na wiosnę bardzo się nie poprawiło. Ogólnie jest tak sucho że mamy z żoną przesuszone dłonie i ciężko się śpi czasem bo kaszel i sucho w ustach.

Mieliśmy nawilżacz jak z załączonego zdjęcia ale postanowił się spalić wraz z bezpiecznikiem. Ogólnie był w porządku ale dobrze nawilżał tylko sypialnię. Na całe mieszkanie 55m2 był za słaby.

Czy możecie coś polecić do nawilżenia całego mieszkania? Zdolnego do dłuższej pracy?

#dom #agd #nawilzaczpowietrza #nawilzacz #pytania
Viesti - Jaki polecacie nawilżacz powietrza?

Mamy duże problemy w mieszkaniu z wilgo...

źródło: 1

Pobierz
  • 9
@THE_FIV: ja mam taki: KCD50EUW SHARP chodzi już 4 lata prawie non stop, minus taki że nie ma sterowania po wiifi (a by się przydało czasem). Jak odpalamy w środku mieszkania ~70m2 to po godzince we wszystkich pokojach podnosi się wilgotność.
  • 0
@THE_FIV: Właśnie tak patrzyłem na te ewaporacyjne i nie podobają mi się. Słabe wydajności, drogie filtry, sporo do czyszczenia.

Ten ultradźwiękowy co miałem nic nie piszczał. Był praktycznie bezgłośny. Robił robotę tylko się spalił i myślę nad wydajniejszym po prostu.
  • 0
@CorniMati: A możesz przetestować ten z obrazka. Bardzo wydajny, trzy stopnie regulacji. Byłem zadowolony tylko teraz patrzę za czymś co mi całe mieszkanie nawilży.