Wpis z mikrobloga

Masz mój ostatni list? :)


Cześć.

Mam nadzieję, że jesteś w dobrym nastroju.

Nie masz nic przeciwko poznaniu się?

Przede wszystkim chcę się przedstawić. Nazywam się Anyutka, mam 29 lat.

Może to wygląda zbyt lekkomyślnie, kiedy młoda kobieta robi pierwsze, trudno mi było zrobić pierwsze kroki, zacznij pisać do ciebie

Ale jestem pewien, że nie pozostałoby to bez Twojej odpowiedzi Więc może czas napisać do Ciebie pierwszy list

Chcę znaleźć opiekuńczego, nie żonatego i bezstronnego mężczyznę, z którym chciałbym się komunikować.

Mieszkam sam od dłuższego czasu Lubię to Uprawiam aktywny sport Bardzo lubię fitness i ćwiczenia oraz zajęcia na świeżym powietrzu. Uwielbiam wieczorne spacery ulicami miast, podziwianie pięknych widoków i spędzenie wolnego czasu z pożytkiem

Dużo czytam i ciągle się poszerzam. Dużo czytam książek i ciągle poszerzam swoje horyzonty.

Wiem jak gotować i jak mówią moi krewni Co się okazuje Bardzo dobrze. Proszę opowiedzieć o sobie i swoim życiu

Jak Ci mija dzień Co robisz w wolnym czasie?

Nie chcę rozpraszać uwagi i mam nadzieję, że moja wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi

Chcę powiedzieć ci więcej o sobie w następnym liście. Z przyjemnością zrelacjonuję naszą komunikację z obopólnym zainteresowaniem.

Przesyłam Ci moje zdjęcia W tym liście przesyłam Ci moje zdjęcie i mam nadzieję, że odwzajemnisz moją miłość. Życzę miłego dnia i dobrego nastroju.

Anyutka

z Kazachstanu.


#randkujzwykopem #scam #oszukujo
jednorazowka - >Masz mój ostatni list? :)

Cześć.
Mam nadzieję, że jesteś w dobrym na...

źródło: 2

Pobierz
  • 3
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.