Wpis z mikrobloga

#fut 7 miesięcy zbieram Pake zawodników Kupuje jakiś tandetne Paczki
Przetestowałem chyba z milion taktyk z internetu i ciągle 6:0 7:0 w plecy Ma ktoś jakiś pomysł jakaś taktykę ustawienia nie mam pojęcia jak w to grac, chyba ze to wina neta ....???
  • 31
  • Odpowiedz
@bykuzbik: jaki budżet jeszcze masz? i pokaz rezerwowych bo tam moze sie ktos jeszcze znajdzie bo jak widze hakimiego toty na lawce to niezle xD i widze ze tez zle style gry dajesz to zara ci powiem co i jak tylko napisz jaki budżet i kto jeszcze jest na rezerwie albo w klubie grywalny
  • Odpowiedz
  • 0
@sentence7: Budzet narazie slaby bo wpompowalem kase w paczki na TOTS PL moze ze 30k
Di lorenzo 89 yaya toure 87 lampard 93 berkamp 93 lahm 93 brandt 93 bale 93 gmabry 93 canavaro 92 sanchez 92 fulkrug92 zinchenko 92 odegard 92 araujo92 morientes 92 gertruida 91 koulibaly 91 messi 91 xavi 90 vidic 90 hagi 90 doekhi 90 mumba 90 chong 90 lamela 90 salah 90 mahrrez 89 joelinton 89guereiro
  • Odpowiedz
  • 0
@koters: ja rozumiem ze sa lepsi ale wkurza mnie granie np. srebrny skladem maks 74 i wszystko w dup.. nie chce przegrywac po kilka bramek Pewnie mozemy zagrac takie samo id easports
  • Odpowiedz
@bykuzbik: taktyka https://youtu.be/5ROyclLpaM4 tylko ustaw ją na konsoli bo nie wiem czy czasem przypadkiem sie cos nie zmienia w apce jak sie ustawi wiec lepiej w grze i tutaj tak ich ustaw jak na zdjęciu bruno jako ten box to box i casemiro jako cdm tak jak u tego gościa na filmie vieira gra na cdm a atal na zrownowazonych i style gry bo widzę, że dajesz złe mitoma egzekutor, owairan
  • Odpowiedz