Wpis z mikrobloga

Wracam dzisiaj metrem do domu. 20 minut słuchania rozmowy normalnych ludzi zniszczyło mi psychikę. W podobnym wieku jeden mówił że on to 05 rocznik. Czyli rocznikowo 18 lat. I ten gościu nawija że w tamte wakacje to był nad jeziorem z Natalką i nocowali w domku nad jeziorem. Potem gadał o jakiejś drugiej byłej Klaudii. Potem jeszcze o jakiejś Weronice. 3 byłe naliczyłem i obecną a wszystkich pewnie nie wymienił. I to nie był żaden chad. Normalny gościu dobra cera, ale suchoklates na oko jakieś 65-70 kg przy 180-185 cm. Nosz #!$%@?. Ja stary dziad 98 rocznik i nigdy nawet za ręke. #!$%@?łem się i do końca miesiąca będę chodził codziennie na #divyzwykopem
#przegryw
  • 5
Też rocznik 98, normik, z dziewczynami u mnie #!$%@?, ale bez przesady. Co ciekawe bardziej zazdroszczę wakacji nad jeziorem, niż lasek XD Bierze się to z dzieciństwa. Miałem rodziców dobrych - dlatego normik, nie przegryw - lecz oszczędnych, choć jak na moją rodzinną wieś jakby zamożnych. Miałem w dzieciństwie mało atrakcji. Jakie wakacje ? #!$%@? na żniwach w polu i w stodole. Potem ewentualnie ojciec weźmie na ryby. Jakie Cartoon Network ?
@lucian145: A skąd wiesz co to za laski były może jakieś pasztety. Znam typa co miał mnóstwo dziewczyn ale same takie co praktycznie nikt ich nie chciał. Dziewczyny same zagadują o ile jesteś zadbany ale pytanie czy idziesz na ilość czy jakość. Po za tym im więcej podrywasz to później idzie coraz łatwiej nabierasz wprawy jak we wszystkim. Pozdro