Wpis z mikrobloga

Ciekawy wywiad z mechanikami/pasjonatami/kierowcami - bliźniakami Baldi, którzy większość swojego życia spędzili w Abarth i byli naocznymi świadkami powstawania takich samochodów jak #stratos czy potem Lancia 037, S4 i innych. To ogólnie opowieść o #motorsport i pasji. Panowie prowadzą coś na kształt muzeum #motoryzacja i trzeba przyznać, że ich zbiory są imponujące. Wywiad jest w języku włoskim, ale są angielskie napisy. #rajdy #samochody #abarth #lancia i wrzucam też #f1 bo wiem, że siedzą tam pasjonaci ogólnie ;-)
RitmoXL - Ciekawy wywiad z mechanikami/pasjonatami/kierowcami - bliźniakami Baldi, kt...
  • 6
@RitmoXL: zawsze plusik za mojego kolegę Davide (dziś byłem u niego w mieście) a przy okazji to dzięki bo właśnie zrobiłem 100km autostradą i sobie to zobaczyłem (takich bliźniaków jak ich dwóch to nie ma ani jednego-mega wywiad)
ps. W zeszłym tygodniu zaś byłem w okolicach Baldini więc skorzystałem z obiadu. Huiek wstawił do środka dwie F40 i dlatego jeśli jeszcze widziałeś to zobacz to od Davide właśnie o F40

https://youtu.be/DWT2EPUxOWc
Verdino - @RitmoXL: zawsze plusik za mojego kolegę Davide (dziś byłem u niego w mieśc...

źródło: 0E292327-BDCC-4F91-8413-25DAB070D9F6

Pobierz