Wpis z mikrobloga

@Cinoski: byście się zdziwili, ale tak jest. Miałem w rodzinie starszą ciotkę co to ciągle jęczała jak to jej ciężko, na leki nie ma, potrafiła iść do sklepu 2km dalej żeby kupić śmietanę 30gr taniej.. a gdy się jej nagle zmarło to znaleźli u niej w domu 500tyś zł w gotówce. Kolejny przykład to dziadek mojej różowej który mieszka w starej kamienicy, Junkers nie działa mu od 20 lat, jak się
@Cinoski: Sporo starszych osób jest pozostawiona sama sobie i przez to jest bardziej podatna na różnego rodzaju oszustwa i manipulacje obcych ludzi. Wiele przypadków oszustów daloby się uniknąć jakby Rodzina zupełnie nie olała kontaktu ze seniorami.
@Mega_Smieszek: kiedyś przy praniu kasy był taki fajny schemat, że dogadywał się człowiek z proboszczem z danej parafii i wyciągał od niego i go który z starszych parafiana hajs.
@Cinoski: znowu? Na szczęście? Mam tylko 3 koła dopłaty za ogrzewanie tak jak rok temu (liczyłem w tym roku na 5-6). Wystarczy podnieść czynsz miesięczny o te 100-200zl by zrobić wyższa wpłatę na ogrzewanie. Nie #!$%@?. Na ogrzewanie wpłacone jakieś 1500-1600 a na wyrównaniu koszt ponad 4 koła xD No ale starsi nie majom. Za wyrównanie zapłacą z 69 emerytury albo państwo im wprost dopłaci za numer w peselu odpowiedni. A