Wpis z mikrobloga

@bonus: Z małą po zajęciach czasami wejdę do sklepiku lokalnego, za chrupki, loda, czekoladę i picie wyszło 30 złotych xD
  • Odpowiedz
@FatSniper: juz z miesiac temu wrzucalem na wykop zdjecie Biesiadne czipsy za 9.99 na promocji... Ja cziperki przestalem jesc jakies 3-4 lata temu. Niestetey ale cena za wysoka, ale co najgorsze to jakosc czipsow/chrupkow strasznie spadla.
Nie wiem czy mi sie smak zmienil czy teraz takie gowniane czipsy robia. ale sma takich paprykowych chociazby jest jak smak kartonu posypany jakas najtansza papryka z bangladeszu... Tragedia smaki. Potwierdzone info bo testowalism pare
  • Odpowiedz
@FatSniper: Podobny ostatnio mialem mindfuck jak liczylem, ze restauracje #!$%@? z cenami, przeciez ceny produktow netto nie sa tak wysokie... pozniej przypomnialem sobie, ze oni nie maja co odliczac, bo spozywka jest i tak na 0% VAT XD

15 lat temu za dwie wypłaty mogłeś kupić lapka dziś z jednej wypłaty spokojnie 2 laptopy.


@Sisal: xDDD Przez 15 lat pensje i sila nabywcza zlotowki wzrosla czterokrotnie przy ogolnym wzroscie cen
  • Odpowiedz